Верховинці не залишайтеся байдужими!
Верховинці не залишайтеся байдужими!
08-07-2014
Політика

 

2 липня 2014 року самооборонівці з Верховинського району разом з активістами всієї Івано-Франківської області відвідали обласне УМВС. Зустріч була проведена для налагодження тісної співпраці між міліцією та громадськими формуваннями, які приймають участь у забезпеченні порядку по цілій області.Начальник управління громадської безпеки Управління МВС України в Івано-Франківській області, полковник міліції Михайло Кушнірик, закликав активістів спільними зусиллями охороняти порядок в області.З боку громадських організацій неодноразово лунало звинувачення, що вони часто стикаються з пасивністю реагування правоохоронців. Наголошували на некомпетентності працівників міліції та на тому, що часто зникають справи або речові докази, тож можливо варто для працівників правоохоронних органів провести додаткове навчання, щоб вони були компетентнішими та уважнішими.  

  

 

На ньому обговорювали важку ситуацію на сході країни та наголошували на матеріальній допомозі військовим нашої країни! 

 

Івано-Франківська Самооборона постійно тримає зв'язок зі своїми хлопцями у зоні АТО і надсилає їм допомогу. Військові просять усе. Допомогу для військових зібрали на Івано-Франківщині. Впродовж двох тижнів люди зносили продукти, засоби гігієни та спецзасоби захисту для тих, хто зараз воює в зоні антитерористичної операції. Результат, кажуть активісти, перевершив очікування. Люди добровільно принесли у кільканадцять разів більше, ніж планувалося.  

 

Керівник загону Самооборони Івано-Франківська Юрій Лоп’янецький розповів: "Телефонують хлопці з самих блокпостів, просять носків, просять футболки, труси, просять форму, взуття. Особливо хлопці просять м’ясні тушонки, просять згущонку, сигарети, шоколад". 

А ще самооборонівці розповіли, що бійці втішилися, коли побачили засолене в трьохлітрових банках сало. Адже його так консервують лише на західній Україні. 

Також у цей самий день були проведені загальні збори всіх ГО «НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» у залі засідань ОДА.

Переглядів - 276
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: