Фальстарт свідомості Кольорова епопея з мостом заходить в глухий кут?
Фальстарт свідомості Кольорова епопея з мостом заходить в глухий кут?
16-07-2014
Цікаве


 

Донедавна центральний міст у Верховині, майже, нікого не цікавив, принаймні, його перила, що там перила у порівнянні з асфальтним покриттям, яке щодня викликає емоції у водіїв та пішоходів. Але не так давно його пофарбували у жовто-блакитний і тут настав зоряний час цієї дорожньої конструкції. Якщо роками його взагалі не фарбували, то за не цілий місяць, перила мосту вже почали другий раз перефарбовувати –  вдруге тепер у блакитно-жовтий.
Марина Додюк і Марія П’ятнюк – тендітні дівчата-сміливиці, які взялися, за думкою окремого кола інтернет-громадськості, бо більше реакцій ні на щотижневому віче, ні у керівних ешелонах не було, виправляти помилку. «Нам сказали – ми прийшли», – кажуть дівчата. «Сказали» – це адміністратор сайту verchovyna.at.ua, який і почав цю всю мостову епопею. Цікаво, чому грандіозну акцію «Перефарбуй міст» перефарбування перенесли з анонсованого 23 серпня на цей час і чому всі ті, хто так обурювався кольором, мосту, не прийшли його перефарбовувати?  
Запасів фарби в дівчат обмаль, зібрали всього 580 гривень. Вони сподіваються, що бажаючих допомогти і матеріально, і фізично буде більше.
От і виходить – покричали, покритикували, а праця і відповідальність ляже знову на жіночі плечі. Бо вже чути невдоволення перехожих, мовляв, най би був цей міст, а в синьо-блакитний перефарбували б інші мости...
 

Переглядів - 185
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: