Івано-Франківські бібліотекарі "тренували" верховинських
Івано-Франківські бібліотекарі "тренували" верховинських
04-06-2013
Наука

  30 травня 2013 р. фахівці Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели тренінги для працівників Верховинської ЦБС з питань використання новітніх технологій у практиці роботи бібліотек. Учасників районного семінару „Сучасна сільська бібліотека: формула успіху”, який відбувся на базі філії с. Ільці Верховинського району (завідувачка – Бойчук М.Ю.), привітали представники районної та місцевої влади: начальник районного відділу культури М. М. Корнелюк, депутат районної ради – уродженець села І. І. Гретчук, сільський голова В. М. Джоголик.
    Бібліотекарі взяли участь у тренінгах „Використання інформаційних продуктів і послуг в обслуговування користувачів бібліотеки” (координатор РТЦ Олександра Люба) та „Ефективність використання соціальних мереж в сучасній бібліотеці” (тренер РТЦ Микола Вірстюк).
   Голова Івано-Франківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, заступник директора ОУНБ ім. І.Франка Галина Горбань розповіла присутнім про діяльність громадської організації та УБА загалом, спрямованої на підвищення фахової майстерності бібліотечних працівників, та, зокрема, про участь у реалізації програми „Бібліоміст”. 
    Для колег силами окремих виконавців та колективів с. Ільці був представлений літературно-мистецький калейдоскоп „Моє село – мій оберіг” (ведучий О.Гапчук). Захоплення викликав і виступ місцевої поетеси Галинки Верховинки – організаторки сільського музею „Вишиванка” Галини Яцентюк. 
    Завідувачі філій також ознайомилися з досвідом роботи Ільцівської бібліотеки, її краєзнавчою діяльністю, співпрацею з місцевої владою, культурно-просвітницькими закладами села.

Переглядів - 228
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: