Американський злочинець став іконою стилю і секс-символом у Facebook
Американський злочинець став іконою стилю і секс-символом у Facebook
23-07-2014
Цікаве

  

 

19 червня Управління поліції Стоктона (Каліфорнія) опублікувало у своєму Facebook фотографію затриманого за носіння зброї 30-річного Джеремі Мікса. Знімок викликав несподівану реакцію серед жіночої аудиторії соцмережі.

 Джеремі Мікс був заарештований поліцією Стоктона 18 червня у рамках операції зі зниження кількості грабежів та збройних зіткнень у місті. Разом із ним були затримані 22-річний Террі Бейлі, 44-річний Джуліан Колмен та його 18-річний родич. У них були вилучені дві гвинтівки, пістолет і дробовик, пише Look at me.

 За короткий час фотографія стала вірусною: на момент публікації замітки вона отримала близько 44 тисяч лайків і 13,5 тисяч коментарів. У них користувачки Facebook відзначають видатні зовнішні дані заарештованого, дивуються щодо злочину, який міг скоїти гарний чоловік і сперечаються про природу його внутрішнього світу.

 Один з учасників обговорення створив фан-сторінку Мікса. На ній він уже опублікував фотографії Мікса з його сином, мамою, неназваною дівчиною, а також його інтерв'ю USA Today. У ньому він пообіцяв кореспонденту повернути своє життя у правильне русло і більше не повертатися до злочинної діяльності. На момент публікації замітки фан-сторінка отримала 13,8 тисячі лайків.

 Пізніше деякі користувачі почали викладати створені у Photoshop зображення Мікса як моделі відомих модних брендів. Причому з шиї і щоки Джеремі на відфотошоплених фотографіях зникли характерні татуювання, які, як правило, означають, що їх власник вбив когось, зазначає Business Insider.

 

 Офіцер поліції Стоктона Джозеф Сільва зазначив, що ще жодне фото злочинця, опубліковане управлінням, не отримувало стільки позитивних відгуків. Сільва назвав Мікса "одним із найжорстокіших злочинців у Стоктоні", і повідомив, що він був відпущений під заставу у розмірі 900 тисяч доларів. 

Переглядів - 198
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: