Рада спромоглася ухвалити закони про люстрацію та санкції
Рада спромоглася ухвалити закони про люстрацію та санкції
14-08-2014
Політика

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №4359а про очищення влади.
За таке рішення проголосувало 252 народних депутати.

Зокрема, цей законпроект запроваджує в Україні обов’язкове проходження процедури перевірки при призначенні/обранні на посади у органах державної влади, а також осіб, які вже займають ці посади.

"Це дасть змогу сформувати апарат управління з осіб, які не скомпрометували себе співучастю у злочинах попередньої політичної системи, а також очистити апарат управління від осіб, які причетні до злочинів попередньої влади, у тому числі, й влади, яка панувала до проголошення незалежності України", - йдеться в документі.

Також автори документу сподіваються, що цей закон дасть змогу, в першу чергу, відновити довіру громадян до влади, а також звести до мінімуму випадки корупції в даних органах.Верховна Рада проголосувала за законопроект № 4453а "Про санкції"

За відповідне рішення проголосували 244 нардепи, передає Еспресо.TV.

Відповідно до законопроекту, спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) можуть застосовуватися з боку України щодо іноземної держави, іноземної юридичної або фізичної особи, юридичних осіб нерезидентів. Закон не стосуватиметься громадян України.

Переглядів - 164
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: