Визначення обсягу круглих стогів+Таблиця
Визначення обсягу круглих стогів+Таблиця
30-09-2014
Цікаве

   

 

 Для визначення їх обсягу потрібно вимірювати окружність (умовно позначимо літерою С) і перекидання (П). Окружність стоги вимірюється у землі. Якщо стіг до основи звужений, окружність його треба вимірювати біля основи, а потім в найширшій його частині. Обидва виміру складають разом і ділять на два. Перекидка через вершину стоги вимірюється двічі під прямим кутом, отримані результати промірів складають і суму ділять на два.

 По колу і перекиданні визначається обсяг стоги. Після визначення обсягу стоги (або скирти) встановлюють його вагу шляхом множення отриманого обсягу на вагу 1 мг сіна, соломи або полови, зазначений в таблицях.

 Обсяг скирт і стогів, розміри (ширина, перекидка) яких не вказані в таблицях, обчислюються за формулами, наведеними перед відповідними таблицями.

 Вага кубаметра сіна з трав, перестоявших на корені і погано прибраних, вважайте на 20% менше.

 Після визначення загальної ваги грубих кормів у скиртах або стогах кожної скирті або стогу присвоюється номер, під яким вони заносяться в книгу обліку на фермі кормів із зазначенням часу обміру, ваги кубаметра корми та загальної ваги всієї скирти або стоги. Облік кормів-визначення обсягу скирт проводиться комісією в складі зоотехніка господарства, бригадира, фуражира або комірника, члена ревізійної комісії та інших, яка складає відповідний акт. 

Переглядів - 436
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: