Володимир Омелян, міністр інфраструктури України обіцяє відремонтувати дорогу до Криворівні
Володимир Омелян, міністр інфраструктури України обіцяє відремонтувати дорогу до Криворівні
12-07-2016
Політика

Раніше народні депутати та члени комітету з питань культури і духовності в Криворівні ініціювали створення там музеїв.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував покращення доріг для Верховинського району, де розташоване село Криворівня, якому можуть надати статус «історико-культурного заповідника» просто неба
Про це він сказав в інтерв'ю Еспресо.TV.
«Ці гроші будуть, і я думаю, що цього року ми цю дорогу відремонтуємо, хоча б приведемо її до нормального вигляду», - зазначив міністр.
Він зазначив, що цього року, «завдяки зусиллям уряду Яценюка, ми маємо 19 мільярдів. Це - рекордна сума для України, такого ще не було, щонайменше, останніх 5 років точно. Наше завдання - максимально ефективно їх освоїти і реформувати «Укравтодор», створивши дорожній фонд, щоб наступного року ми перейшли до системної роботи», - додав Омелян.
Зазначимо, раніше народні депутати та члени комітету з питань культури і духовності в Криворівні ініціювали створення там музеїв і зверталися до Омеляна, аби він виділив кошти на дороги для Верховинського району. 

Переглядів - 97
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5