І знову суд! А де він цей суд?
І знову суд! А де він цей суд?
13-10-2014
Цікаве

 

Самооборона Верховинського району не байдужа до справи колишнього головного лікаря Верховинської ЦРЛ В. Пугальського, який звернувся до Верховинського Районного суду, як позивач, якого незаконно звільнили з посади.

 Суд – це та інстанція, де громадяни нашої держави  шукають правди. Але на жаль не завжди знаходять її там, бо в наших судах і досі працюють продажні судді, які можуть винести не справедливе рішення, не вийти на роботу. Так сталося у суді м. Яремча, коли повинно було відбутися слухання по справі В. Пугальського 08.10.2014року, об  11год.

Активісти Верховинського ГО «Самооборона» у складі 10 чоловік виїхали з м.Верховина на судове засідання. Коли почалася процедура оформлення, у суді м. Яремча, нам повідомили, що судове засідання перенесено на 17 жовтня 2014. Але чому ми про це дізнаємось лише у суді, та перед початком слухання? Як виявилось суддя яка веде справу В. Пугальського взяла відгул на роботі, а секретар суду не повідомила сторони, в зв’язку з власними сімейними обставинами . Винною зробили секретарку суду, яка заливалася слізьми і нічого не могла пояснити. Голова суду м. Яремча попросив нас бути толерантними до ситуації, яка склалася у їхньому суді. А те,  що активісти витратили час і власні кошти, ні кому це не було цікаво. Ми, активісти Верховинського ГО «Самооборона» прагнемо справедливості: у залах судів, у діях чиновників всіх інстанцій району, стежимо, щоб ці люди, яким довірили владу, керувалися Законом України, щоб їх, не тягнуло іти на злочин проти народу, так як це робила попередня влада.  

Активісти Верховинського ГО «Самооборона» 

Переглядів - 198
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: