Допомога Бійцям
Допомога Бійцям
21-10-2014
Політика

 

 

Сьогодні дуже важливо, щоб народ підтримав українських військових , бо це для них так само потрібно, як їжа та амуніція. На даний  час бойові дії вкрай важкі , адже наша армія була розграбованою злочинною владою Януковича. Перед ворожим нападом ми виявились беззахисними. Проте наші військові не відступили, за це їм честь і шана.

     Громадське обєднання  Самооборона Верховинського району проводить збір продуктів довготривалого користування, медикаментів та речей першої необхідності для  військовослужбовців,  котрі перебувають  у зоні проведення  АТО. 

З ініціативою допомогти військовим громада села Красноїлля зібрала  гуманітарний вантаж приблизно 200 кг . Депутат обласної ради Микола Палійчук, на власні кошти придбав бушлати, термобілизну, військове спорядження,   для  військовослужбовців М. Айдарбекова (с.Полянки),  І.Данилюка (с.Полянки), які перебували у відпустці, для прикордонників нашого району купив 4 камуфляжні форми.

Усі продукти й амуніцію активісти ГО Самооборона Верховинського самотужки  доставлять до підрозділів у зоні АТО, де служать наші земляки.

Небайдужі жителі можуть приносити допомогу до РДА і звертатись до керівника самооборони Юряка І.В. номер телефону – 067 37- 87-116.

 

Переглядів - 173
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: