Пам’ятна «бронза» «Бартки-медіа» (Відео)
Пам’ятна «бронза» «Бартки-медіа» (Відео)
24-10-2014
Спорт

Спортивний манеж Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ зібрав під своїм дахом журналістську спільноту області. Тут пройшов ІІ турнір пам’яті Ореста Олексишина – президента Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття, котрий передчасно, у 2011 році, відійшов у засвіти.

Організувала захід обласна організація НСЖУ за підтримки відділення НОК в області, управління молоді та спорту ОДА, ОО СТ «Спартак» та Прикарпатського факультету НАВСУ.

Працівники пера і мікрофону, а це команди журналістської спільноти: «Бартка-медіа» (колектив, кістяк якої складають працівники газети «Верховинські вісті» та радіо «Вісті Верховини», плюс представники яремчанських та надвірнянських ЗМІ), та збірні команди ЗМІ обласного центру: «Пресинг», «Сила слова», «Телезірки», «Власкор» змагалися у п’яти видах спорту: футзал, настільний теніс, шашки, перетягування канату та піднімання гирі.

За результатами змагань журі визначило призерів: третє місце – «Бартка-медіа», друге – «Телезірки», а перше місце здобула команда журналістів-ветеранів «Пресинг».

Було відзначено і переможців в окремих видах спорту. Ярослав Кеба («Телезірки») найбільше разів підняв гирю, серед шашкістів найкращими стали Ігор Голинський («Пресинг») та Юлія Юзьків («Телезірки»). 

 

У тенісі не було рівних Ірині Дружук («Власкор») та Юрію Гільшанському («Пресинг»). Верховинець Василь Мануляк, представник команди «Бартка-медіа», серед тенісистів здобув срібло. А в одному з найвидовищніших змагань – перетягуванні канату – усіх команд поклали на «п’яту точку» гуцули – команда «Бартка-медіа».

«Подібні заходи, окрім пропагування здорового способу життя, насамперед, здружують журналістів», – відзначила голова ОО НСЖУ Вікторія Плахта. З її словами важно не погодитися, бо єднання працівників ЗМІ і перебування зараз на передовій на барикадах Правди і Совісті, як ніколи, потрібно нашій державі.

Команда «Бартка-медіа» тисне руку голові та виконавчому директору відділення Національного олімпійського комітету в області Мирославу Карабіну та Ігорю Шкоропаняку за презентований комплект спортивної форми в патріотичних кольорах.

Вам, друзі, непохитного здоров’я і всюдисущого щастя, а прикарпатським спортсменам – звитяг на міжнародній та українській аренах! До спільних перемог – вкупі!

 

_____________________________________

Роман Клим 

 

Переглядів - 184
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: