Мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей надано матеріальну допомогу
Мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей надано матеріальну допомогу
17-11-2014
Політика

  

 

З метою надання матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії по розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району, в ході якої було розглянуто ряд питань.

 

За результатами засідання комісії було вирішено наступне:

 

1.Виділити Плитчуку Юрію Юрійовичу жителю села Замагора кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для закупівлі амуніції, оскільки Плитчук Ю.Ю. перебував в зоні АТО, на даний час перебуває в короткочасній відпустці і найближчим часом планує повернутися в зону бойових дій.

 

2.Виділити Спіндзак Катерині Юріївні жительці села Кривопілля кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки син Спіндзак Юрій Дмитрович знаходиться у зоні АТО (м. Луганськ).

 

3.Виділити Мойсюк Ганні Іванівні жительці села Буковець кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для лікування сина Мойсюка Івана Васильовича, який був поранений в м. Іловайськ (Донецька область) та на даний час перебуває у воєнному госпіталі.

 

4.Виділити сім’ї Процюк Ользі Михайлівні жительці села Бережниця кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень на придбання зимової військової амуніції для чоловіка Процюка Івана Миколайовича, який мобілізований та проходить військову службу в зоні АТО (м. Слов’янськ Донецька область).

 

5.Виділити сім’ї Атаманюк Марія Дмитрівна жительці села Ільці кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень на придбання зимової військової амуніції для чоловіка Атаманюка Любомира Дмитровича, який мобілізований та проходить військову службу в зоні АТО (м. Слов’янськ Донецька область).

 

6.Виділити Пацино Марії Василівні жительці села Голови кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки син Пацино Дмитро Вікторович пропав безвісти під м. Іловайськ (Донецька область).      

 

7.Виділити Федорчук Ользі Василівні жительці села Грамотне кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки чоловік Федорчук Олег Васильович мобілізований, перебував в зоні АТО і на даний час проходить військову службу в Закарпатській області.   

 

8.Виділити Малиш Наталії Іванівні жительці села Голошино кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки син Малиш Олександр Васильович проходить військову службу в зоні АТО.

 

9.Виділити Сем’ян Марії Іванівні жительці села Кривопілля кошти в сумі 1 000(одна тисяча) гривень за рахунок залишку невикористаних коштів передбачених спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради від 12.08.2014 року № 246/48-р «Про виділення коштів» на реабілітацію сина Сем’яна Андрія Васильовича, який проходив лікування після участі в АТО.

 

10.Виділити Іванюк Уляні Василівні жительці села Ільці кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень за рахунок залишку невикористаних коштів передбачених спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради від 12.08.2014 року № 246/48-р «Про виділення коштів», оскільки чоловік Іванюк Василь Іванович на даний час перебуває у зоні АТО (Луганська область).     

 

11.В зв’язку з відсутністю співголови комісії по розподілу коштів-голови Верховинської районної ради (І. Маківничук) з поважних причин головою районної державної адміністрації (Я. Скуматчук) прийняти розпорядження «Про виділення коштів».

 

Координаційна рада з питань оборони та мобілізації, яка функціонує при районній державній адміністрації звертається до небайдужих жителів району,  місцевих депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій про переказ благодійних коштів на рахунок районного Цільового Фонду для матеріально-технічного забезпечення  військовослужбовців Верховинського району, які проходять службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях і беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України.

 

 

 

«Районний цільовий фонд для здійснення

 

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

 

 

 

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

 

Рахунок № 31513931700056

 

УДКСУ у Верховинському районі

 

 

 

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80. 

За матеріалами Верховинської РДА

Переглядів - 199
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: