Громадське об’єднання Самооборона Верховинського району продовжує активно допомагати збирати необхідні речі бійцям на Схід.
Громадське об’єднання Самооборона Верховинського району продовжує активно допомагати збирати необхідні речі бійцям на Схід.
18-11-2014
Політика

     Громадське об’єднання  Самооборона Верховинського району продовжує активно допомагати збирати необхідні речі бійцям на Схід.  Минулого тижня, ми за зібрані кошти закупили: берци, бушлати, теплі штани, термобілизну на суму 3200 гривень, для двох сміливих бійців нашого району, які зголосилися стати на  захист країни у лавах Національної Гвардії  - Атаманюк Любомир Дмитрович та Процюк Іван Миколайович. Всі ці речі ми передали рідним бійців, а вони Новою поштою відправили цю амуніцію в гарячу точку.

 Депутат Обласної ради М. Палійчук закупив 2 бронижелети та передав в штаб ГО « Самооборони» для бійців  .

 Ми хочемо подякувати усім небайдужим за підтримку та допомогу. Маємо надію, що  невдовзі прийде час, коли держава сама зможе забезпечувати своїх захисників. Але сьогодні, на превеликий жаль, ситуація склалася так, що без Вашої допомоги нам не впоратися.

Небайдужі жителі можуть приносити допомогу до РДА і звертатись до керівника самооборони Юряка І.В. номер телефону – 067 37- 87-116.

 

Переглядів - 186
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: