Легендарний український гурт «Тартак» відзначає своє 18-річчя
Легендарний український гурт «Тартак» відзначає своє 18-річчя
18-11-2014
Новинки музики

  

 

11 грудня в Київському клубі «Алтас» відбудеться сольний концерт гурту «Тартак», який давно не вимагає представлення публіці, бо на їх піснях виросло вже не одне покоління поціновувачів української музики.

 

«Тартак» був заснований в 1996 році в Луцьку. Справжньою перемогою для його фронтмена Олександра Положинського стало перше місце в номінації «танцювальна музика» на фестивалі «Червона Рута – 1997», яке і стало своєрідною «перепусткою в музичний світ» для молодого гурту.

За 18 років свого існування «Тартак» випустив сім повноцінних альбомів, наразі триває робота над восьмим.

 

Композиції «Тартака» — це неймовірний симбіоз різних музичних стилів та напрямків і навіть найприскіпливіший слухач зазвичай знаходить пісні на свій смак: тут і соціальний протест, і патріотизм, і танцювальні композиції, і найніжніша лірика.

 

Перший сольний концерт, присвячений 18-річчю гурту, відбудеться саме в Києві, а продовжиться виступами в інших містах України, де також із нетерпінням чекають на появу улюблених музикантів.

«Ну, я, по-перше, не називаю це святкуванням. Просто відзначаємо, що нам 18. Не до святкувань зараз. По-друге, 18 — це доволі багато, як для музичного колективу, тому хочеться показати, на що ми здатні у свої музичні 18 — для цього готуємо нову програму, яку покажемо не лише на «ювілейних» концертах, але й потім будемо включати в програму сольних концертних і фестивальних виступів. На мою думку, наші нові пісні стануть для багатьох людей джерелом натхнення й віри у наш складний час. Ну, й по-третє, дуже хочеться, щоб нас підтримали ті люди, які підтримували всі ці роки, які любили «Тартак», ходили на концерти, купували альбоми, голосували за нас в різноманітних хіт-парадах. Дуже хочеться досягнути тієї атмосфери єдності та взаємоповаги, яка зазвичай панує на наших концертах», — коментує Сашко Положинський.

Переглядів - 52
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5