Громадське об’єднання Самооборона Верховинського району активно допомагає і допомагатиме солдатам, які перебувають в зоні АТО
Громадське об’єднання Самооборона Верховинського району активно допомагає і допомагатиме солдатам, які перебувають в зоні АТО
19-11-2014
Політика

 

     Громадське об’єднання  Самооборона Верховинського району активно допомагає і допомагатиме солдатам, які перебувають в зоні АТО, та їх родинам. Не давно на Схід поїхав наш земляк Василь Вепрук «Білогруд», він перебував кілька днів у відпустці. Учні Верховинського ліцею напекли солодощів для бійців, а учні Бистрецької школи крім домашньої випічки, ще вив’язали  декілька пар теплих шкарпеток (капців), ГО « Самооборона»  допомогла продуктами харчування, що принесли люди для армії. 

      Влада не може – громада допоможе. Просимо всіх, хто розуміє, що якщо ми з Вами не допоможемо нашим бійцям, то годувати будемо чужинців.

      У складний для держави час, саме прості люди, у повсякденному житті не причетні до армії, рятують українське військо від голоду, ворожих куль і байдужих чиновників.  На даний час на Сході України несуть службу 50 бійців нашого району.  ГО «Самооборона»  зв’язалася з Ілюк Андрієм, жителем смт. Верховина, присілок Підобіч, який охороняє кордон Херсона та Криму. Для його батальйону ми відправили 4 рації, вартість яких становить 3 200 гривень, а також посилку з продуктами харчування(печиво, сигарети).

   Тим хто хоче і може допомогти нашим захисникам надаємо необхідний перелік:

 Кава, чай, шоколад, батончики, какао, молоко згущене та сухе, цукор, сухофрукти, домашне варення,солодощі, соки, сигарети, запальнички.

 Крупи (рис, гречка,...), макаронні вироби, консерви м’ясні, рибні, фруктові, овочеві, паштети, олія, соуси, приправи, часник, цибуля, картопля, морква, капуста...


Перелік не є вичерпним. Будемо вдячні за будь-яку допомогу…

Юридичним та приватним особам, що нададуть допомогу, у разі потреби будуть надані листи з проханням про допомогу, звіти про використання.

Звіт про зібрані кошти і придбані речі буде оприлюднений у ЗМІ,

 

Небайдужі жителі можуть приносити допомогу до РДА і звертатись до керівника самооборони Юряка І.В. номер телефону – 067 37- 87-116.

 

Переглядів - 201
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: