Верховинці відзначили день Гідності урочистою ходою та молебнем
Верховинці відзначили день Гідності урочистою ходою та молебнем
21-11-2014
Важливо знати

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, європейського вибору, 21 листопада в селищі Верховина на майдані Шевченка відбулося урочисте Народне віче.Розпочався захід спільною молитвою священників району за Україну. Після присутніх привітали голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук, голова районної ради Іван Маківничук, селищний голова Василь Мицканюк.

«В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини, захищали споконвічне прагнення до свободи. Сьогодні і надалі наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Сьогодні, в День Гідності та Свободи від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу», – зазначив голова райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Після вітальних слів активістам майдану вручено спільні грамоти голови районної державної адміністрації, голови районної ради та голови Народної ради.

Також своїми спогадами поділилися найактивніші учасники Майдану та акцій протестів за євроінтеграційний вибір українців.

Після урочистої частини учасники віче вшанували людей, які загинули під час революційних подій на Майдані. До стели Героїв Небесної сотні поклали вінки та провели поминальну панахиду.

Також всі бажаючі мали можливість відвідати виставку в музеї Гуцульщинипід назвою «Майдан. Україна. Шлях до свободи», яка відображає хід революційних подій на Майдані.

                                                                                                                                        Прес-служба РДА 

Переглядів - 195
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: