Скільки всього ми не помічаємо в цьому світі ?
Скільки всього ми не помічаємо в цьому світі ?
24-11-2014
Цікаве

  

 

Чоловік зупинився на станції метро у Вашингтоні і почав грати на скрипці, це було холодним січневим ранком. Він зіграв шість п'єс Баха приблизно за 45 хвилин. За цей час, так як це був час пік, ми підрахували, що 1100 осіб пройшли через станцію, більшість з них по дорозі на роботу.

 

Три хвилини пройшло, і чоловік середніх літ помітив музиканта. Він уповільнив свій крок зупинився на кілька секунд, а потім поспішив у своїх справах.

 

За хвилину скрипаль отримав свій перший долар: жінка кинула гроші в кейс і не зупиняючись пішла.

 

Через кілька хвилин, хтось притулився до стіни, щоб послухати його, але подивившись на годинник втік. Швидше за все, що він запізнювався на роботу.

 

Той, хто звернув найбільше уваги - був 3 -річний хлопчик. Але його мати потягла його за собою, так само себе повели і кілька інших дітей. Але всі батьки, без винятку, змушували їх рухатися далі.

 

За 45 хвилин поки музикант грав, тільки 6 осіб зупинилися і залишилися на деякий час. Близько 20 дали йому грошей, він зібрав 32 долара, але продовжував грати.

Коли музикант закінчив свою гру, ніхто цього не помітив. Ніхто не аплодував, не було ніякого визнання.

 

Ніхто не знав цього, але скрипалем був Джошуа Белл, один із найталановитіших музикантів у світі. Він щойно зіграв одну з найскладніших частин з коли-небудь написаних, на скрипці вартістю 3,5 мільйона доларів.

 

За два дні до гри Джошуа Белла в метро всі квитки на його концерти були розпродані в театрі Бостона, де вартість одного місця складало в середньому $ 100.

 

Проект «Джошуа Белл грає інкогніто в метро» був організований газетою Washington Post, як частина соціального експерименту, про сприйняття, смак і пріоритети людей.

Завдання експерименту була в наступному:

У звичайному середовищі, в час метушні чи можемо ми сприймати красу?

Як ми реагуємо, і що робимо щоб зрозуміти це? Визнаємо ми талант у несподіваній обстановці?

 

Один з можливих висновків з цього досвіду може бути:

 

Якщо ми не знаходимо одну хвилину, щоб зупинитися і послухати одного з кращих музикантів у світі, який грає кращу музику з будь-коли написаних, як багато важливого в цьому житті ми здатні не помітити?

#рiзне_ПТ

Переглядів - 165
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: