Охлобистін в окупованому Донецьку заявив, що готовий воювати на боці терористів
Охлобистін в окупованому Донецьку заявив, що готовий воювати на боці терористів
01-12-2014
Політика

  

 

Слідом за Пореченковим на територію окупованого Донецька 30 листопада прибув російський актор і громадський діяч Іван Охлобистін. Метою його візиту, за його словами, були презентація нового фільму та підтримка "новороссійців" У своєму інтерв'ю в одному з донецьких храмів Охлобистін заявив, що в Росії майже всі підтримують так звану "Новоросію", а ті "рідкісні винятки", які не підтримують, є "збоченцями і покидьками", передає Еспресо.TV з посиланням на ZN.UA.

 

Попросивши називати його "новороссійцем", він перейшов до релігійного виправдання війни в Україні. Наполягаючи на тому, що він "апологет миру", Охлобистін говорить, що "якщо для миру потрібно воювати", то "треба воювати", і навіть, за його словами, "брати Київ".

 

Згідно з переконаннями Охлобистіна, в "русском человеке" є "тотальна відповідальність за весь світ". Він розповідав жителям Донецька, що Господь доручив росіянам "наглядати за цим світом", але тут же обмовився - це, запевняє, не означає, що Росія хоче захопити весь світ.

 

"У кожної нації є своя національна ідея. І, на жаль, у хворобливому своєму піку вона зводиться до світового панування. І тільки в російського народу ця національна ідея протилежна: навпаки, ця національна ідея полягає, щоб не допустити реалізації національних ідей всіх інших народів. Щоб нікому не було можливо..е-е..не було можливо..захопити весь світ", - так спробував викласти свою логіку російських актор.

 

В той же час, всі перераховані вище заклики до військової агресії не завадило йому заявити журналістам, що він "сподівається повернутися до церкви", щоб служити Богу.

 

Якщо ж до церкви не приймуть, альтернативу бачить у приєднанні до бойовиків "Новоросії".

 

Також місцеві ЗМІ повідомляють, що для бойовика "Мотороли" Охлобистін в подарунок привіз пляшку з алкоголем, а для його дружини - шубу.

Переглядів - 173
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: