Діяти за бажанням виборців
Діяти за бажанням виборців
03-12-2014
Політика

   Минулого тижня відбулось перше засідання новообраної Верховної Ради України. Це було урочисте і дієве засідання одночасно. Депутати прийняли присягу і взялись до формування коаліцій, в яку ввійшли представники всіх демократичних сил. Прийняв присягу наш депутат Юрій Соловей, який підтвердив своє прагнення працювати на користь України і округу, на якому він переміг. Депутат зауважив, що він обраний від конкретного регіону, а не за списком партії і це покладає на нього подвійну відповідальність.
   «На клавіатурі для голосування є три кнопки, але перед тим, яе натиснути на одну з них кожен мажоритарник має задуматись, чого ж хочуть люди, які за нас голосували. Проголосувати правильно –  це проголосувати, так як цього хочуть твої виборці і я буду це постійно враховувати. Перед нами постають непрості виклики, але будемо надіятись, що найгірше в житті держави і кожного з нас вже позаду. В єдності наша сила і я впевнений, що ми переможемо», – сказав Юрій Соловей.
– Я також обурений тим фактом, що в приміщенні ВРУ продаються товари російського виробництва. В їдальні на прилавках розкладені жувальні гумки, шоколадні батончики та чай, вироблені країною-окупантом.
– Держава має відмовитись від товарів окупанта і зробити все можливе, щоб ми здобули енергетичну незалежність і в перспективі змогли повністю відмовитись від російського газу. Депутати ж мали б стати прикладом для цілої держави. Тому я направив звернення до Апарату ВРУ з вимогою припинення торгівлі російськими товарами.
– Ми не маємо права продавати чи купувати ворожі продукти, в той час, коли наші хлопці відстоюють кожен метр кордону від ворогів, – підкреслив народний депутат.

Переглядів - 191
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: