Кремль хоче віддати Януковича Україні?!
Кремль хоче віддати Януковича Україні?!
25-12-2014
Політика

 

Про Віктора Януковича раптом згадали в Держдумі РФ. І не просто так, а з пропозицією передати опального політика Україні. «Гражданская оборона» дізналася, коли може відбутися повернення «блудного» президента.

Ще зовсім недавно росіяни ревно доводили легітимність крадія-тирана, але серця російських політиків схильні до зради. Депутат Валерій Якушев висловився за відправку Віктора Януковича на Батьківщину. На думку політика, саме власник золотого батона винен у тому, що до влади в Україні прийшли «радикальні націоналісти».

 

В устах російської пропаганди український екс-президент з героя і жертви абсолютно несподівано перетворюється на винуватця подій на #Майдан'і. У головному рупорі кремля - проекті «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» - автор програми прямо називає #Янукович'а «нікчемним правителем і боягузом». Далі - цікавіше. Гості проекту стверджують, що Янукович був спеціально поставлений Америкою, щоб остаточно налаштувати Україну проти Росії. Тобто Януковича фактично оголошують... агентом Держдепу. Українські політологи запевняють: це звичайний шантаж.

 

Нагадаємо, в Росію Янукович приїхав не з порожніми руками. За три роки його правління з української фінансової системи на офшорні рахунки вивели близько сімдесяти мільярдів доларів. За деякими даними тільки в РФ Янукович і близькі йому екс-чиновники вивезли 32 мільярди доларів.

 

- Всі ті кошти, які Янукович вивіз із собою в Росію, росіяни і заберуть, - упевнений політолог Сергій Таран. - Тому що вони прекрасно розуміють, що Януковичу їхати нікуди. І поки їх Янукович не віддасть, він звідти нікуди не поїде.

 

Нафта дешевшає, рубль падає, економіка Росії на межі прірви. У той же час імперія зла продовжує військову агресію в Україні. У цих умовах пропозицію «життя або гаманець» отримали також екс-чиновники Віктор Пшонка і Микола Азаров. Очі на жахливі злочини Пшонки та Азарова неждано-негадано відкриваються у російського комуніста Валерія Рашкіна. Виявляється, свої мільйони Микола Азаров заробив нечесно! І тут же екс-чиновникам пропонується вихід - поділитися нажитим непосильною злодійством з молодими республіками.

 

Сьогодні завдання РФ - виманити всі гроші в українських втікачів. Поки гроші у Віктора Федоровича не закінчилися, Кремлю він цікавий. Але навіть брехлива Кисельовська пропаганда вже соромиться називати Януковича «легітимним».

 

- Уже після того, як Путін почав зустрічатися з Порошенком, зрозуміло, що легітимність Януковича навіть у Росії піддається сумнівам, - пояснює політолог Сергій Таран.

 

Вже нелегітимного поки не чіпають, але потихеньку обливають брудом. Коли прийде час його видати, пояснити довірливим росіянам, чому так, буде набагато легше.

 

Згідно з запаленим маренням роспропаганди, Янукович став американським агентом ще за часів свого прем'єрства. Кожен антизахідний закон цей агент американської розвідки просто рубав на корені! Більше того, Крим, який провів референдум нібито саме через повалення нібито легітимного президента, виявляється, найгірше жив саме при Януковичі.

 

З героя і жертви Янукович на очах перетворюється на злочинця і ворога. Далі з ним можна робити, що забажає кремлівське керівництво. На худий кінець Янукович може стати відкупом Україні.

 

Політологи стверджують: РФ не видасть Януковича прямо зараз. Сьогодні мова йде про те, щоб забрати у екс-президента все вкрадене з українського бюджету, а після, можливо, через непотрібність видворити з країни. Ґрунт для цього вже готується.

Переглядів - 194
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: