Прокиньтесь, українці!
Прокиньтесь, українці!
25-12-2014
Політика

 

З героя і жертви Янукович на очах перетворюється на злочинця і ворога. Далі з ним можна робити, що забажає кремлівське керівництво. На худий кінець Янукович може стати відкупом Україні.

Політологи стверджують: РФ не видасть Януковича прямо зараз. Сьогодні мова йде про те, щоб забрати у екс-президента все вкрадене з українського бюджету, а після, можливо, через непотрібність видворити з країни. Ґрунт для цього вже готується.

 

Влада посилає Медведчука на переговори із терористами замість того, щоб посадити його в тюрму за купу злочинів; голова Нацбанку продовжує махінації із гривнею, обанкрочуючи цим українців і збагачуючи олігархів-власників приватних банків; Генпрокурор відпускає вбивць Небесної Сотні і розморожує рахунки людям Януковича; здавшого Крим Турчинова призначають секретарем РНБО і наділяють особливими повноваженнями; про обіцянку скасування недоторканості всі забули; Яценюк вносить проект бюджету, в якому обдирають до копійки українців, знімаючи всі пільги з них, зате олігархам пільги залишаючи; Порошенко домовляється про спільні україно-російські патрулі і про свій бізнес, який він і досі не продав; Парламент парцювати відмовляється по-людськи, що призводить до величезних проблем у населення із-за неприйняття сотень важливих законопроектів. Дісталоооо! Пора виходити всім верствам населення на Майдан, під Раду, під Адміністарцію Президента, під Кабмін, до ГПУ, під Нацбанк...Виходити на вулиці із вимогами до влади: посадити НЕГАЙНО вбивць Небесної Сотні; проголосувати за перекриття всіх офшорних зон, а не лише з Кіпром; не урізати нічого простим людям, зате скасувати всі пільги і преференції олігархам; заставити олігархів доплатити за приватизовані незаконно задешево підприємства; скасувати податки для малого бізнесу; звільнити нарешті Гонтарєву і Ярему; зробити роботу Парламенту в кризу без перерв, без вихідних, без скорочених днів і канікул; скасувати пенсійну реформу; денонсувати мінські угоди і почати нарешті відвойовувати український Донбас, а не зоставляти наші підприємства, землі і громадян під контролем окупантів! Якщо влада не погодиться публічно підписати зобовязання перед громадою на протязі місяця-двох виконати всі ці вимоги (або ж підпише, але не виконає), то народ повинен усунути всю правлячу еліту! І не треба говорити про те, що Путін нападе: Путіну були здані наші території як із тимчасовим головнокомандувачем, так і з постійним головнозливаючим. Гірше, ніж є, точно не буде. Прокиньтесь, українці!

Переглядів - 182
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: