Божа коляда на різдвяному морозі+Фоторепортаж
Божа коляда на різдвяному морозі+Фоторепортаж
12-01-2015

 

Цього року у Кривополі різдвяні свята зустрічали з новим священником Любомиром Сильний мороз, який в день Різдва сягнув 22 градусів, не став на заваді людям. Багато з них прийшли до храму, щоб поклонитися і попросити благословення в народженого Ісуса. Як завжди, щирі колядки у виконанні церковного хору, в якому поєдналися різні покоління людей, та колядницька партія, де виберцею є Микола Літинський, створювали атмосферу радості, добра, духовності та відчуття віри в мирне життя на нашій Богом даній землі.

В багатьох прихожан під час богослужіння накочувались сльози, адже вперше за останні роки зустрічали вони Різдво без свого улюбленого пастора, справжнього патріота України - отця Михайла, до якого в минулому  році  несподівано і підступно підкралася хвороба.

Греко-католицька  громада села Кривополе  закликає та просить усі релігійні громади району молитися за здоров’я отця Михайла, можливо наші спільні молитви допоможуть йому перебороти ці нелегкі часи. Будемо  Вам дуже вдячні, миру всім вашим родинам добробуту та любові. Христос ся рождає! Славімо його!!!   

Переглядів - 126
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: