Олексій Мочанов пояснив що відбувається в зоні АТО і закликав українців молитися та вірити
Олексій Мочанов пояснив що відбувається в зоні АТО і закликав українців молитися та вірити
15-01-2015
Політика

 

Відомий телеведучий і гонщик Олексій Мочанов, котрий не вилазить з волонтерських поїздок в зону АТО закликав українців не піддаватися інтернетістериці та поділився комплексним баченням ситуації що склалася.

Олексій Мочанов поділився своїм баченням того зо відбувається в зоні АТО. Фото: Facebook

 

Автогонщик, телеведучий та волонтер знайшов ті слова та пояснення, котрі так необхідні українському суспільству, вважають Патріоти України.

 

 

«Тримайте все під контролем, але не заважайте хлопцям воювати, чи не принижуйте їх жалістю і співчуттям, яке негідно воїна. Дуже вас прошу. Не від себе, я там не був – я там буваю. А від бійців, які зробили крок назустріч ворогу і готові постояти за себе, один за одного, за рідних і близьких, за далеких і ще більш далеких. До кінця. Без паніки, істерики і жалості », – пише Олексій Мочанов в Facebook.

 

На переконання чоловіка не раз бувавшого на передовій обстановка там непроста, але ж не безнадійна і під контролем українських вояків.

 

«Поки там досвідчені хлопці, практично рік воюючі, – переживати потрібно за те, що відбувається в київських кабінетах і штабних наметах неглибокого тилу. А не на передовій. Сьогодні (13 січня. – прим.) за Мариком у Волновасі сталася трагедія – обстріляний блокпост, загинули люди. Вічна їм пам’ять і пухом земля … У донецькому аеропорту з різним ступенем інтенсивності йдуть то бої, то перестрілки, то арт-дуелі. Я спілкувався з хлопцями в порту, з Льошею Куполом, з командирами 79-ї аеромобільної бригади, які довго тримали оборону аеропорту і околиць, і не з чуток знають обстановку, дислокацію, можливості та підводні камені. Так, вежа, зрештою, не витримала і впала. Ми давно цього чекали, і це зараз відбулося. Але ж наші наверх диспетчерської вишки і не лазили давно – там практично вже перекриттів і підлог не було! І звалилася вона вкрай вдало, «підваливши» нашим Солдатам (це слово автор пише з великої літери.-прим.), що захищає об’єкт, нових руїн і позицій для спостереження і стрільби у відповідь. Так що це не «впав символ», а всього лише звалилася конструкція, яка не витримала багатомісячних артобстрілів», – зазначив волонтер.

 

Мочанов закликав українців «припинити це принизливе ставлення до того, що відбувається на війні, в стилі «все пропало, всіх зливають, всі сволота, але ми молимося, і ви тільки поверніться живими!», додає чоловік.

 

«Ніхто з нас не хоче повернутися додому живими, але з підібраними хвостами, відтраханою дупою і повною мордою ворожих плювків. Ми захищаємо Країну, Землю, Територію, Честь і Гордість всіх народів України, незалежно від того, якою мовою люди говорять і в яку церкву ходять. Якщо ходять. Ми згодні з побажанням спартанських жінок повернутися «зі щитом чи на щиті», а не приплести під жіночу спідницю і пригорнутися до жіночої циці, опускаючи очі від сорому. Ми згодні з твердженням, що краще померти стоячи, ніж жити на колінах. Це – правда. І це про нас. Про всіх тих, хто від передової до глибокого тилу робить Справа і Роботу, що плекає нашу спільну Перемогу. І без Перемоги ми додому повертатися – не хочемо. Не можемо. І – не будемо. По терміналу лупить арта, пацани знають, що при цих обстрілі робити», – зазначає чоловік.

 

Мочанов вважає, що у ворога на сьогоднішній день немає жодного шансу увійти в термінал аеропорту Донецького, тому й намагаються «розхитати човен» інтернетістерікой.

 

«І тоді все на всіх в черговий раз натиснуть, а захисники аеропорту сциканут, погодяться на черговий, тисячепервий ультиматум (їх за осінь було – не злічити, і щоночі Командору Майку пророкували« атаку півтори тисячі добірних чеченців », а все ніяк ті не зберуться в російський кавказький кулак!) – і вийдуть наші з аеропорту з піднятими руками, з білим прапором, готові пройти чергову принизливу перевірку на блокпосту моторолера і подільників. Хрін їм! Хрін всім тим, хто з тилу ділиться своїми нервами про те, що відбувається на війні. Як сказали мені бійці, «ми найчастіше з інтернету дізнаємося, що нам капець, що нас злили, що все пропало і всі загинули – а до того, як прочитали про себе і обстановку, були впевнені, що все під контролем, в звичайному бойовому режимі і що війна йде за розпорядком … Сил, засобів і припасів в порту вистачає, щоб тримати оборону», – написав волонтер.

 

При цьому він зазначив, що, крім сепаратистів на Донбасі, ворог окопався і в Києві, і в кожному обласному і районному центрі.

 

«Вимагайте від чиновників справедливості, чесності та відкритості. Змушуйте журналістів писати правду, а не свої трактування почутої десь від когось напівправди, що спотворює істину. Так, Україна воює. В дивною, гібридної, безглуздою, немислимої і жорстокій війні. Не проти когось, а – за Себе. Допоможіть, хто чим може. А хто не може – просто не заважайте, будь ласка. Проявіть мудрість і розсудливість. І не принижуйте недовірою, зневірою і жалістю Воїнів Світла і Воїнів Добра, які захищають Країну і Держава, кожного з вас. Кожного з нас. Ми – переможемо», – завершує Мочанов. Джерело: patrioty.org.ua

Переглядів - 160
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: