Всеукраїнська радіомережа відмовилася від російської музики
Всеукраїнська радіомережа відмовилася від російської музики
23-01-2015
Новинки музики

  

«Радіокомпанія Ґала» з позивним «Ґала радіо» перейменувалася на «Радіо Єс» і повністю вилучила зі свого ефіру музику російською мовою та пісні російських виконавців.
Ці нововведення супроводжують зміну власників радіоканалу. Новий власник – європейська компанія, що володіє мережею радіостанцій у Європейському Союзі, повідомляють «Українські новини».
Відмова від російської музики та мови – не єдині зміни в мовній політиці станції. Нове керівництво заявляє, що українська музика звучатиме тільки українською мовою. Обіцяють збільшити її частку в ефірі до половини і кажуть, що буде це переважно поп-рок.
Радіомережа володіє ліцензією на мовлення у 12 великих містах у цілій Україні. Мовлення в Сімферополі, в Донецьку й у Луганську наразі призупинено, проте компанія готова брати участь у подальших конкурсах на право звучати в нових містах.
В ефірі Львова «Радіо Єс» стало вже шостою станцією у верхньому діапазоні ультракоротких хвиль (FM), на яких зовсім не транслюють музики російською мовою. Крім цього, це, відповідно до частот, 89,7 «FM-Галичина»; 100,8 «Львівська хвиля»; 104,7 «Люкс-FM» (львівський ефір цієї станції відмінний від ефіру в решті України); 106,7 «Незалежність» і 107,2 «Вголос». 
 
Джерело: tvi.ua 

Переглядів - 123
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: