Кримські татари сходяться до будівлі ATR, щоб підтримати телеканал
Кримські татари сходяться до будівлі ATR, щоб підтримати телеканал
26-01-2015
Політика

 

 Сімферополі, біля телеканалу АТR, який 26 січня оточили силовики і проводять обшук, починають збиратися телеглядачі та шанувальники каналу, зокрема, жителі довколишніх мікрорайонів - Біле, Кам'янка, Хошкельди .В ці хвилини біля будівлі телекомпанії зібралося близько трьох десятків молодих людей, які кажуть, що прийшли підтримати єдиний кримськотатарський телеканал, передає Еспресо.TV з посиланням на "Крим.Реалії".
 
"АТR - це все, що є у нашого народу. Якщо зараз вони закриють його, я не знаю, що буде далі. Це плювок в наш народ", - сказав один з учасників акції, який назвався Ескендером.
 
Біля будівлі телеканалу також збираються співробітники медіа-холдингу, які прийшли на роботу, але не змогли потрапити всередину через заборону співробітників ОМОНу.
 
Як повідомили працівники, що знаходяться всередині будівлі, на телеканалі відключили Wi-Fi. Співробітники припускають, що це робиться для того, щоб не було витоку інформації про проведення обшуку в соціальні мережі.
 
На місце також прибув заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.
 
"Це елементу залякування кримських татар, щоб кримські татари знали своє місце. Але даремно вони це роблять так радикально. Адже телеканалу АТR більше дає інформацію про культуру, не торкаючись політики. Це єдиний кримськотатарський канал у світі, а тому народ буде з каналом до кінця", - сказав він.

Переглядів - 159
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: