У кримськотатарського каналу вилучили сервер, обшук може тривати до ранку
У кримськотатарського каналу вилучили сервер, обшук може тривати до ранку
26-01-2015
Політика

 

Силовики вилучили сервер кримськотатарського телеканалу ATR з відеоархівом, поки його мовлення в аналоговому ефірі відсутнє.

Про це кореспонденту Крим.Реалії повідомила заступник генерального директора з інформаційної політики кримськотатарського телеканалу ATR Ліля Буджурова, передає Українська правда.

"Виходу на сервер у нас немає. Я можу судити про те, що в нас його вилучили. На сервері зберігається весь відеоархів", - сказала вона.

Буджурова не виключає, що обшук на телеканалі триватиме до ранку.

 

"Думаю, обшук довго буде тривати, нам сказали, щоб ми не розраховували сьогодні ввечері потрапити додому. Був натяк, що може бути до ранку, тому що багато приміщень, багато людей. Нікого не випускають і нікого не впускають", - сказала вона

 

На даний момент мовлення телеканалу в аналоговому ефірі відсутнє. Спостерігати за трансляцією можна лише на сайті телеканалу або за супутниковим мовленням.

 

Дещо раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав у Facebook: "На ATR вилучають сервер і інше обладнання, опитують керівників каналу".

 

"Зрозуміло, що зазначена причина приходу на телеканал нежданих гостей – "події 26 лютого 2014 року", лише привід для розгрому ATR. Окупаційна влада не може змиритися з тим, що на півострові усе ще працюють журналісти, для яких гідність і честь вищі за страх, а служіння своєму народу – важливіше всяких обіцянок із боку окупаційної влади", - заявив він.

 

"Оскільки телеканал – кримськотатарський, і журналістський колектив переважно кримськотатарський, жорстокість окупаційної влади багаторазово", - написав Чубаров.

 

Переглядів - 171
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: