Верховинські військовослужбовці поїхали на підготовку в Деснянський навчальний центр
Верховинські військовослужбовці поїхали на підготовку в Деснянський навчальний центр
01-02-2015
АТО

Вчора, о 5-й ранку на військові навчання відправились військовослужбовці району, які були призвані на військову службу в ході четвертої хвилі часткової мобілізації.
Провести вояків у дорогу прийшли представники відокремленого підрозділу громадської організації «Народна Самооборона Івано-Франківської області» у Верховинському районі» та представники громадськості.
Керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук, який супроводжував мобілізованих до Косівсько-Верховинського комісаріату в м.Косів, зазначив, що вони будуть забезпечені всім необхідним. Крім того, районна влада спільно з громадськістю, волонтерами активно допомагатиме військовослужбовцям під час проходження служби.
З Косівсько-Верховинського комісаріату вони разом з іншими військовослужбовцями будуть направлені в навчальний центр, який знаходиться в смт. Десна Чернігівської області.
 
Нагадаємо, до квітня з Прикарпаття повинні мобілізувати дві тисячі осіб.

Переглядів - 46
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5