Фінішував сьомий заїзд творчої реабілітації бійців української армії за проектом «Творча Криївка»
Фінішував сьомий заїзд творчої реабілітації бійців української армії за проектом «Творча Криївка»
04-02-2015
Цікаве

Закінчився сьомий заїзд творчої реабілітації бійців української армії за проектом «Творча Криївка», який тривав з 26 січня у селі Красник. Як повідомлялось раніше, реабілітацію тут проходило семеро бійців різних військових підрозділів. Всі вони побували в дуже непростих травмуючих умовах війни, отримали поранення і потребували відновлення після госпіталів
Протягом всього часу перебування для поранених бійців влаштували цікаву програму. Зокрема, вони відвідали родину музикантів в с.Замагора, де були вражені, що кожна дитина в родині грає на музичних інструментах. «Нас зустріли музикою, пригощали, ми навіть співали всі разом. Ані слова, ані фотографії не здатні передати наші враження та вдячність цій родині. З хати без музики нас також не випустили - ми танцювали народні танці - гуцулку та голубку», – саме такими враженнями поділилися хлопці.
Також бійці зустрічалися з школярами с.Красник, розповідали їм про військові дії, зазначивши, що українці – мужні, а тому стоятимуть до кінця. Щоб якось віддячити бійцям, які отримали поранення, учні організували для них концерт та смачний обід, а вкінці - подарували вовняні шкарпетки, вишиті серветки і обереги.


Волонтери та громадські активісти Верховинщини влаштували для гостей цікаві екскурсії та прогулянки околицями Верховини. Зокрема, відвідали музей Романа Кумлика, музей фільму «Тіні забутих предків».
Протягом всього періоду перебування з бійцями проводили заняття психологи, займалися масажисти. Відвідали їх також і місцеві священики та волонтери з Івано-Франківська, які займаються медичною реабілітацію. Крім того, багато часу вони виділили малюванню – саме це, зазначають психологи, сприяє психологічному розвантаженню. Результатом стали чудові картини. Але найважливіше – це час, проведений далеко від війни, в колі чудових, привітних та щирих людей. Час, за який відновились сили і здоров’я, які так потрібні для того, щоб знову повернутись на передову і стояти до останнього, до перемоги!

Перед від’їздом сільська громада Красника подарувала бійцям образи, школярі принесли подарунки, консервацію та малюнки. Вирушаючи в дорогу, бійці подякували всім, хто допомагав їм, та побажали прекрасних, а головне – мирних, сонячних днів.

Переглядів - 123
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: