Голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук зустрівся з жителями Верховини
Голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук зустрівся з жителями Верховини
10-02-2015
АТО

Вчора відбувся схід громадян у Верховині, у якому  взяли участь: голова райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, голова районної ради Іван Маківничук, начальник Верховинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області Ігор Мартищук, начальник Верховинського районного відділення СБУ Юрій Цебрук, представник Косівсько-Верховинського об’єднаного військового комісаріату Андрій Павлюк та селищний голова Василь Мицканюк.

  На зустрічі було розглянуто основне питання: про порядок організації та проведення на території району чергових хвиль мобілізації; про порядок оповіщення військовозобов'язаних, які будуть призиватися до лав Збройних Сил України, Національної гвардії та підрозділів Держприкордонслужби.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації наголосив, що 14  січня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про проведення в 2015 році 4 хвилі часткової мобілізації. "Сьогодні, як ніколи, нам потрібно виробити механізм ефективної взаємодії всіх органів влади для проведення цієї роботи. Адже зараз, у важкий для країни час, важливо бути згуртованими, діяти злагоджено, з дотриманням законності", – зазначив голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук.

 Представник Косівсько-Верховинського об’єднаного військового комісаріату Андрій Павлюк ознайомив присутніх з вимогами чинного законодавства, які регулюють  питання проведення мобілізаційних заходів в Україні та відповідальність за його невиконання, а також, наголосив на завданнях представників органів місцевого самоврядування щодо своєчасного інформування призваних осіб на підвідомчій території.
Обговорюючи питання щодо проведення мобілізації було наголошено на те, що особи мобілізовані у четверту хвилю спочатку пройдуть обов'язкову кілька етапну підготовку на базах навчальних центрів Збройних сил України. Перший етап – загальна військова підготовка офіцерів, сержантів і солдатів. Далі – професійна підготовка за спеціальністю, а потім бойове злагодження у складі бойових підрозділів.
 

Переглядів - 130
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: