Благодійний концерт Остапа Гавриша
Благодійний концерт Остапа Гавриша
10-02-2015
АТО

З метою підтримки воїнів, які перебувають в зоні АТО, в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся благодійний концерт народного артиста України Остапа Гавриша. Серед присутніх у залі були учасники антитерористичної операції, які повернулися на певний період додому.
Український композитор, автор багатьох музичних творів, популярних пісень уродженець м.Косів Остап Гавриш подарував для верховинців декілька нових інструментальних композицій та пісень, в тому числі присвячених теперішнім подіям в Україні. Зокрема, вперше він презентував написану ним пісню-присвяту кіборгам, які захищали Донецький аеропорт: «Для них це була дорога ганьби, для вас же це – дорога слави!». Серед тих, які найбільше схвилювали глядачів, була інструментальна композиція «Хризантеми білі», пісня «Лист брату». Разом із Остапом Гавришем свої пісні дарувала його дочка – Маріанна Гавриш.
Творчість О.Гавриша є невід’ємною складовою частиною гуцульського народного мистецтва. Вся його творча енергія спрямована на утвердження української нації, об’єднання українців від заходу до сходу через призму української пісні.
Під час благодійного концерту зібрали кошти в сумі близько 6 тис.грн. На завершення зі словом вдячності до Остапа Гавриша за українську пісню та до присутніх у залі бійців за їхню мужність виступила директор Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Никифоряк. Школярі вручили 8 бійцям подарунки, серед яких були образки-обереги.
 

Переглядів - 168
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: