Вітаємо Івана Потяка!ВО "Свобода" відзначила грамотами активних партійців.
Вітаємо Івана Потяка!ВО "Свобода" відзначила грамотами активних партійців.
12-02-2015
Політика

ВО "Свобода" відзначила грамотами активних партійців. Серед них верховинця - Івана Потяка 
 Минулих вихідних у Києві відбувся звітно-виборний з’їзд ВО "Свобода", під час якого знову було обрано Олега Тягнибока головою партії. У зверненні до однопартійців головний "свободівець" подякував за довіру та закликав не зважати на бруд, який вороги ллють на "Свободу", а крок за кроком домагатися реалізації "Програми захисту українців".
 
   Під час з’їзду О. Тягнибок нагородив найвищою партійною нагородою — золотим партійним значком (посмертно) усіх бійців-"свободівців", які загинули на сході України. Також він нагородив найвищими партійними відзнаками поранених на "східному фронті" партійців. Крім цього, відзначено грамотами і волонтерів-"свободівців", які допомагають війську.
 
   За словами делегата з’їзду, голови Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода", депутата облради Василя Поповича, О. Тягнибок вручив золотий значок уродженцеві села Красна Надвірнянського району, "свободівцю", пораненому під Іловайськом бійцеві батальйону "Донбас" Василеві Голінею, який прибув отримати відзнаку.
 
   Також партія нагородила грамотами найактивніших волонтерів-"свободівців" з Прикарпаття, які допомагають українським захисникам на "східному фронті", зосібна Ганну Рибчук із Косова, Івана Потяка з Верховинщини, Василя Токарика з Городенки та Василя Сенатовича з Надвірнянщини. 
  Автор: Ксеня Ліщинська, газета "Галичина" 

Переглядів - 167
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: