Справжній подарунок для сина!
Справжній подарунок для сина!
14-02-2015
Новинки музики

 31 січня цього року на багатьох радіостанціях країни та на музичних сайтах у всесвітній мережі стартувала ще одна нова, надзвичайно мелодійна композиція «Синочку». Приємно, що автором слів пісні є наш земляк, кореспондент радіо «Вісті Верховини 101.7 FM» Олег Гапчук.

Запис та аранжування виконане у студії "Лещата Рекордз" (м.Малин, Житомирська область, Михайлом Тараскіним та Віталієм Лещенком). Пісня «Синочку» увійде до наступного альбому колискових, над яким уже розпочато роботу. «Слухачі звертаються з проханням почути нові колисанки у моєму виконанні, мені дуже сподобався текст, надісланий Олегом і ми усі разом вирішили записати цю річ. 31 січня синові автора Оресту виповнилося усього 6 місяців. Вітаємо! А також присвячуємо цю пісню усім синочкам України, майбутнім захисникам і тим, які вже захищають нас на Сході» - каже співачка Ольга  Гура, яка написала музику і сама виконала пісню.  

 

Ольга Гура – поетеса, співачка, композитор, громадський еколог, керівник літературно-мистецької студії й узагалі незвичайна та чарівна жінка. Вона лауреат літературної премії з поезії ім. В. Юхимовича, лауреат музикального конкурсу 1-го каналу українського радіо в номінації "Відкриття року" та переможець проекту «Шукаю продюсера».

На сьогодні в дискографії співачки повноцінних два альбоми -  це перша збірка колискових та альбом «Жінка епохи Відродження», до якого увійшло 12 композицій. 

У репертуарі співачки – авторські пісні у сучасному аранжуванні, колискові (народні та авторські), казки, легенди, балади (у супроводі кельтської арфи, ліри, тін-вістла), а також класичні твори та романси.

Крім того, що пані Оля  поетеса та співачка, вона ще й створила чудову книжку для дітей, яка має назву «Колискова Мавки». Це казка у віршах про лісову Мавку, яка вчить людей співати колискові. У неї багато запланованих та вже розпочатих проектів. В минулому році  вона взяла участь у конкурсі екологічних ідей від компанії «Nescafe» на каналі М1 й отримала за свою ідею перше місце та виграла подорож до США.  

Ольга Гура має дивовижний, високий голос, який не тільки пронизує душу, а й проникає в самі клітини, котрі починають вібрувати йому в унісон. Тож тому, хто чує спів пані Олі, здається, що її голос іде не ззовні, а звучить всередині нього самого. Пані Оля каже, що її голос не завжди був таким: «Не було якоїсь глибини, наповненості й проникливості. Зараз він став глибшим, вібраційнішим та емоційнішим». 

 
   
Пані Оля ніколи не думала, що стане поетесою чи співачкою, однак, як вважає ця дивовижна жінка, бажання приходить із середини…
«Є такі мудрі слова: якщо ви не реалізували у своєму житті свій фізичний потенціал – ви нічого не втратили; якщо не реалізували інтелектуальний – ви втратили, але не багато; але якщо ви не реалізували потенціал своєї душі – то ви втратили все. Тобто слід слухати свою душу», - каже пані Оля.
І ділиться рецептом, як не сплутати свої емоції з голосом душі. «Душа – це частинка того світла, який хтось називає Богом, а хтось – Всесвітом. А голос душі – це коли з’являється думка, переконання й при цьому ти знаєш, упевнений, що це саме так».  
А ось у Олега це уже третя робота, яку уже знають далеко за межами Верховини. Так, пісня на його слова «Спогади» увійде до дебютного альбому молодого реп-виконавця Романа Веретільника, а аудіо-вірш «Тарасе» у виконанні теж, до  речі, нашої землячки Юлії Близнюк з села Голови, за рік був розповсюджений в мережі майже усіма патріотичними інтернет-спільнотами та звучав в ефірі телеканалу «NEWS ONE» 
Пісня «Синочку» - це  подарунок моєму синові, який рівно 6-ть місяців назад з’явився на світ.  
 
Там є такі слова: «Найкраща мить в житті людини, коли народжуються діти» - це справді так, світ стає іншим, усе перевертається: ось воно щастя, без обмежень і перепон, коли стаєш татком» - каже Олег. «Почувши вокал Ольги, а саме пісню у її виконанні «Прилетіли лебеді білокрилі», зрозумів: мою колискову повинна виконувати тільки ця співачка. Дуже радий, що усе так і вийшло, що саме Ольга стала співавтором композиції, а її голос надав пісні особливого звучання, магічності, легкості і саме тої щирості, яку я так хотів передати» - говорить Олег. 
Отже, бажаємо пісні довгого сценічного і не тільки життя, авторам і їхнім сім’ям  здоров’я,  добра, ще більшого натхнення і нових творчих звершень.
 
 
Алла ГРІШИЛО
Галина ГОРУК 
 
 

 

Переглядів - 164
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: