В районній державній адміністрації обговорили виконання Закону України «Про очищення влади»
В районній державній адміністрації обговорили виконання Закону України «Про очищення влади»
25-02-2015
Політика

З метою обговорення важливих аспектів діяльності в роботі державних службовців голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук провів зустріч з працівниками відділів та управлінь райдержадміністрації. Питання, що були розглянуті, стосувалися виконання Закону України «Про очищення влади» та проходження відповідних перевірок. Зокрема, Ярослав Скуматчук акцентував увагу на тому, що вже з березня «очищення влади» проходитимуть всі начальники відділів та управлінь райдержадміністрації. Щодо спеціалістів, то їх ця процедура чекає з червня 2015 року.
Голова райдержадміністрації проаналізував також суспільно-політичну ситуацію, подякувавши, насамперед, працівникам за втілену практику щодо виділення одноденних заробітків на потреби військових. Керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук зазначив, що верховинці активно долучаються до допомоги військовим. Нещодавно автомобіль УАЗ для потреб на сході України придбали жителі с.Білоберізка. А сьогодні туди відправлено ще один автомобіль від жителів сіл Довгополе та Яблуниця.
З відповідними роз’ясненнями Закону України «Про очищення влади» виступила начальник відділу кадрової, режимно-таємної роботи та з питань державної служби і нагород апарату райдержадміністрації Олеся Вірстюк. Зокрема, було проаналізовано порядок проходження перевірки та перелік необхідних документів. Також під час семінару-навчання розглянуто порядок заповнення державними службовцями декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.
 

Переглядів - 191
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: