Ще один автомобіль для бійців в зоні АТО придбала громада Верховинщини
Ще один автомобіль для бійців в зоні АТО придбала громада Верховинщини
25-02-2015
АТО

Жителі Верховинщини продовжують допомагати військовослужбовцям, які нині перебувають на захисті територіальної цілісності України. Продукти харчування і речі особистої гігієни, спеціалізований одяг і обладнання, маскувальні сітки, а найважливіше – це автомобілі – саме таку підтримку отримують військові від своїх земляків.

Нещодавно для військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, жителями села Білоберізка був придбаний автомобіль УАЗ. Цю естафету продовжили жителі сіл Довгополе і Яблуниця, які спільними зусиллями придбали легковий автомобіль високої прохідності для бійців 24 окремої механізованої бригади. Доставлять його на місце дислокації військової частини військовослужбовці Богдан Ватащук та Михайло Рильчук, які перебували у короткотерміновій відпустці і вже відправились назад. Як зазначив керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук під час зустрічі з хлопцями, саме від автомобіля залежить мобільність та маневреність підрозділів на передовій і дуже часто надійний швидкий автомобіль може зберегти життя. Василь Бровчук побажав бійцям легкої дороги та щасливого повернення.

Переглядів - 26
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5