США влаштували парад на кордоні з Росією - перспективи Вови сумні !!
США влаштували парад на кордоні з Росією - перспективи Вови сумні !!
26-02-2015
Політика

 

Цікаве дійство вчора відбулося в прикордонному естонському місті Нарва. Справа в тому, що там пройшов парад американської військової техніки і піхотинців, приурочений до Дня незалежності Естонії. Причому парад мав радше символічний окрас, ніж мав на увазі під собою спробу налякати російського ведмедя. Проте ... Ми стали свідками геополітичної гри, причому гри на нервах країни, що відчуває серйозний Постимпериалистическая синдром, замішаний на параноїдальній ідеї реваншизму. А тому, солдати з Другого кавалерійського полку армії США, перекинутого в січні в країни Прибалтики з Німеччини в рамках операції Atlantic Resolvе, що пройшли строєм по Нарві, стали серйозним "подразником"запаленнного розуму, що засів у кремлівському кабінеті.

Так, що ж особливого і шокуючо - обурливого вчора відбулося у Нарві? Та мабуть нічого, за винятком того, що це місто має у своєму складі 35% російськомовного населення! Фактично, такий собі Естонський Луганськ, вчора був "потоптаний чобітьми американських окупантів". Путінвведівойска!

Американці без зайвого сорому провели демонстрацію своєї сили в безпосередній близькості від кордонів з Росією, відверто наплювавши на невдоволення Кремля.

І в доповнення до всього ще й підтвердили намір до кінця року перекинути в даний прикордонний регіон не менше 200 танків, бронетранспортерів і гаубиць, посилені силами швидкого реагування.

Не знаю, чи отримав на сьогоднішній день Путін яку вигоду від анексії Криму та війни з Україною на Донбасі, але те, що він, як ніхто інший, наблизив НАТО до кордонів РФ - це факт. А тому ... можуть довго лаяти Горбачова за його безхребетність і Єльцина за пристрасть до алкоголю, але при них такої загрози від Заходу як сьогодні ніколи не було

Переглядів - 133
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: