У Верховині відбулася колегія райдержадміністрації
У Верховині відбулася колегія райдержадміністрації
15-08-2013
Політика

    Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Василя Гондурака, голови районної ради Ярослава Кікінчука, членів колегії, керівників організацій, підприємств, установ району, селищного, сільських голів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
    Розпочали роботу із розгляду питання «Про стан готовності навчально-виховних закладів району до нового 2013-2014 навчального року». У своїй доповіді начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Гуцуляк зазначив, що в основному навчальні заклади завершили ремонтні роботи та готові до початку нового навчального року. Проте було названо і ті школи, де ще триває, насамперед, підготовка до опалювального сезону. Голова районної державної адміністрації Василь Гондурак звернув особливу увагу на питання інвентаризації спортивних майданчиків та їх відповідне облаштування. Крім того, обговорили питання працевлаштування молодих спеціалістів.
    З питанням «Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №273 від 26.07.2011 року «Про завдання щодо реалізації на території району Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» виступив керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук. Було зазначено, що з метою роз’яснення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції для працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2013 року проведено 4 семінари-навчання за участю представників Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
    Також розглянуто питання «Про наповнення дохідної частини зведеного бюджету району за 7 місяців 2013 року та вишукування резервів щодо виконання планових показників до кінця поточного року», на яке доповіли начальник фінансового управління районної державної адміністрації Всеволод Ватаманюк та начальник Державної податкової інспекції в районі Іван Шкіндюк.
    За результатами розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

 
Прес-служба РДА

Переглядів - 158
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: