Прем'єра від шоу "Голос. Діти»! Авторська пісня Тіни Кароль "Україна - це ти"
Прем'єра від шоу "Голос. Діти»! Авторська пісня Тіни Кароль "Україна - це ти"
02-03-2015
Новинки музики

 

Тіна Кароль під час "вокальних боїв" на шоу "Голос. Діти» запропонувала маленьким вихованцям своєї команди знятися у відеокліпі на патріотичну пісню, яку сама написала.
На цьому шоу, де співачка виступає в ролі тренера-наставника, закінчився етап «Вокальні бої». Це непростий і відповідальний етап, адже з 12-ти учасників кожної команди "зоряних" тренерів залишається тільки 4 Суперфіналісти.

По завершенню «Вокальних боїв» Тіна Кароль оголосила в ефірі шоу, що для всіх учасників своєї команди життя продовжиться і поза проектом. Так співачка сказала, що запрошує всіх дітей заспівати разом з нею патріотичну пісню, яку вона написала сама, а також знятися разом з нею у відеокліпі.


За лаштунками шоу Кароль сказала у своєму інтерв'ю:
"Це діти мене надихнули написати таку пісню. І ми вирішили зняти спільний кліп, він незабаром обов'язково з'явиться на екранах. Я дуже хвилююся, бо я рідко пишу композиції для себе і відкрито про це говорю. Але це красива та патріотична пісня про Україну, українською мовою. Я рада, що діти виконають її. Дуже хочу, щоб їхні голоси звучали в ефірі і радували глядачів своєю чистотою, щирістю і добротою, якої так нам зараз не вистачає" 

 

  

Переглядів - 145
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5