Заспівав на плазму
Заспівав на плазму
11-03-2015
Важливо знати

Дивовижний збіг обставин допоміг молодому співакові з Верховинщини "забрати" в Ігоря Кондратюка головний приз програми - 40 дюймову телевізійну LED-панель "Сатурн".
Під час тимчасової зупинки у Києві маршрутом до Канева, верховинцям випала нагода потрапити на популярне шоу "Караоке на майдані", яке готують до ефіру в неділю на Хрещатику. Молодим талантам - учасникам гурту "Струни Орфея" вдалося максимально протиснутися до епіцентру зйомок програми. У результаті - до квартету потрапив Петро Марусяк, вдало проспівавши декілька рядків з пісні "Ти ж мене підманула". 
Ведучий Ігор Кондратюк запропонував репертуар із переліку пісень, у більшості чомусь російських. Петрові знову таланить. У списку - хіт Миколи Мозгового "Минає день, минає ніч", невмируща композиція, яку Петро виконує на співочих майданчиках бездоганно. Останні слова приспіву - і несамовиті вигуки плюс оплески виводять нашого хлопця у фінал з молодою львів'янкою Яною, до якої, між іншим, чомусь Кондратюк був прихильнішим, ніж до "хлопця з Карпат", хоча співала дівчина, впринципі, непогано.
Далі було складніше. Хардову "Фурію" "Другої ріки" Петро ще не виконував. Невеличке приготування... Наспівування акордів... Петро співає першим. Гроші у капелюх збирає Павло з Харкова. І знову прихильність численної публіки.
Павло нарахував у капелюсі Петра 749 гривень проти 245-ти у Яни. Усі кошти фіналісти передали на лікування пораненого у зоні АТО Володимира Чуприни, котрий лікується в Київському військовому госпіталі.
Телевізійну версію шоу "Караоке на майдані" можна буде переглянути на каналі "СТБ" 22 березня.
                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                               Роман Клим

Переглядів - 376
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: