У Путіна інсульт, але шампанське відкривати рано
У Путіна інсульт, але шампанське відкривати рано
13-03-2015
Політика

 

У Путіна інсульт, але шампанське відкривати рано

Причина зникнення президента Російської Федерації Володимира Путіна з публічної сцени і з екранів телевізора є те, що він став жертвою серцевого нападу з непередбачувано тяжкими наслідками.
Про це повідомляє російське видання „Рускій монітор”.
Видання зазначає, що у Путіна кілька днів тому стався ішемічний інсульт.

Як зазначається в цьому повідомленні, на сайт „Рускій монітор” прийшов лист, підписаний анонімним співробітником Центральної клінічної лікарні Управління справами Президента РФ у Москві, в якому працівник повідомив про те, що серед персоналу цієї елітної московської лікарні, до якої "приписано" вище керівництво РФ, циркулюють чутки про те, що у Володимира Путіна ще кілька днів тому було діагностовано ішемічний інсульт.

При цьому джерело уточнює, що безпосередньо в ЦКЛ Президент РФ не госпиталізувався.

Особливу думку на цей рахунок має український політик, екс-народний депутат України Тарас Чорновіл, яку він висловив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він, як лікар за освітою, вважає, що Путін в ці хвилини вже недієздатний.

«Путін в даний час недієздатний. І це інфаркт, або проблеми з хребтом, тому що тоді б якусь зйомку для зняття підозр могли б організувати. Сам путлер у свідомості щось би організував. А якщо не у свідомості? Тоді або вже в пекельній смолі, або інсульт», – вважає український політик.

Чорновіл відзначає, що версія раптової смерті «приваблива», але тоді немає сенсу відкладати на потім публікації про події, які сталися раніше.

«Отже – або прогнозований кризовий стан зі здоров'ям, або повільна смерть. У разі реального подихання, ми б побачили явні ознаки двіжняка. Тому, швидше за все, путлер поступово скочувався (або допомагали) до критичного стану», – пише Чорновіл.

«Але тоді зможуть ще кілька місяців годувати весь світ повідомленнями лікарів про поліпшення здоров'я трупа (так було з покійним Алієвим старшим), а самі тим часом організують можливість передачі влади якомусь наступнику», – вважає екс-нардеп.

«А можливо старий гебіст захотів перевірити оточення «на вошивість»

Переглядів - 157
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: