"Лікарський десант" відвідав Верховинський РЕМ
"Лікарський десант" відвідав Верховинський РЕМ
17-03-2015
Здоров'я

 

12 березня "лікарський десант" відвідав Верховинський РЕМ. Як повідомляє сайт рідного міста, посилаючись на прес-службу "Прикарпаттяобленерго", за третій місяць діяльності програми утвердження здоров’я на робочому місці у ПАТ "Прикарпаттяобленерго" це вже десята філія, де відбулася зустріч з колективом під назвою "Поговоримо про здоров’я". Планується, що до завершення весни голова профкому підприємства разом з запрошеними фахівцями та необхідним обладнанням відвідають кожну філію товариства.

Програма розрахована на працівників районів електромереж, які через високу зайнятість і напружений графік роботи не мають змоги звернутися до лікаря чи приїхати у медпункт компанії на діагностику та й просто – дізнатися цікаву та корисну інформацію про свій організм, вкотре нагадати собі, яких правил слід дотримуватися, щоб здоров’я з віком не втрачалося, а зміцнювалось.
Філії товариства в рамках програми "Поговоримо про здоров’я" відвідують: лікарі-вертебрологи Інституту вертебрології та реабілітації Роман Донець (м. Київ) або Мирослава Зазубик (директор Івано-Франківської філії); лікар натуральної медицини, викладач ІФДМУ Ірина Прокопів; майстер цигун Олександр Корольчук (Херсон – Івано-Франківськ, "Школа Йоги"), лікар медпункту Радислав Петрів та голова профкому ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Ольга Тишко.

Фахівців обирали не випадково, адже найпоширенішими є саме захворювання серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату. Експрес-кардіограма забезпечує якісну і своєчасну діагностику захворювань серця та судин, а візит до лікаря-вертебролога дозволяє зменшити ризик виникнення проблем із хребтом. Тож у кожному РЕМ на індивідуальні консультації та цікавий лекторій "Концепція збереження здоров’я" сходиться чимало працівників.

Цікаво, що після проведення в компанії 19-20 лютого тренінгу "Здоров’я"
за участі бізнес-тренера Ірини Бурлакової (м. Київ) ці традиційні зустрічі медиків доповнилися також апробацією різних комплексів фітнес-паузи – своєрідної виробничої гімнастики. Так 27 лютого у Тлумацькому РЕМ та 12 березня у Верховинському РЕМ Олександр Корольчук виконав разом з колективами вправи у стилі цигун. "Життя – це рух, і з цим не поспориш, - переконує на зустрічах з енергетиками пан Олександр. - Старіння й угасання організму починається з обмеження рухомості. Тому за можливість рухатися потрібно боротися як за саме життя. В живій природі звірі і птахи, позбавлені можливості рухатися, гинуть. Людина запрограмована так само: тривале знерухомлення сприймається мозком як непридатність до життя, спрацьовує програма на самознищення. Малорухомість робить нас хворими. Мабуть, тому древні китайські даоси у пошуках пігулки безсмертя виробили унікальні фізичні вправи, які дозволяють зберегти і відновити здоров»я, продовжити роки свого життя. Ці фізичні вправи – це вправи цигун, уміння керування енергією свого тіла".
Гімнастика цигун здатна творити чудеса. Регулярні заняття зміцнюють і дух, і тіло, допомагаючи справитися з різними недугами. А для працівників РЕМ приносять задоволення вже самі спроби займатися за такою цікавою методикою. Адже кожен розуміє, що з часом починає мало рухатися, і відчуває потребу періодичної розминки, ранкової зарядки чи й виробничої гімнастики. Однак розуміння замало – слід стати і зробити, і це зовсім не важко!

Для просування цінностей здоров’я у ПАТ "Прикарпаттяобленерго" не лише продовжать зустрічі та тренінги. До двох визнаних у всьому світі дат - Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) та Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня) – енергетики проведуть низку цікавих заходів у рамках Фестивалю Здоров’я (HELTH – FEST).
* * * 

Повідомляє: http://verchovyna.at.ua

Переглядів - 154
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: