Придбання житла – найкраще капіталовкладення Стрімкими темпами у Верховині триває спорудження багатоповерхівки на вулиці Жаб’євській
Придбання житла – найкраще капіталовкладення Стрімкими темпами у Верховині триває спорудження багатоповерхівки на вулиці Жаб’євській
31-03-2015
Екологія

 

Стрімкими темпами у Верховині триває спорудження багатоповерхівки на вулиці Жаб’євській
Споруджує будинок будівельна компанія «Галицький двір» із Івано-Франківська. Фактично, на стадії завершення перша секція – під’їзд на 25 квартир та офісні приміщення. В загальному у «висотці» має розміститися 75 квартир,
із них: однокімнатних – 20, двокімнатних – 40
і трикімнатних – 15. Загальна площа «висотки» – близько 8000 квадратних метрів.
Представник БК «Галицький двір», депутат районної ради Олег Корнелюк стверджує, що «на Верховинщину, за час незалежності України, прийшов чи не найбільший будівельний інвестор – компанія «Галицький двір», у котрої на рахунку кілька десятків новобудов у містах Івано-Франківськ, Коломия, Бурштин, Трускавець та Моршин (Львівська область). Компанія збудувала об’єкти різного призначення та складності: торговельні комплекси‚ індивідуальні житлові та багатоповерхові житлові будинки‚ а також офісні та громадські приміщення. Аналізуючи діяльність компанії, можна зауважити, що її власники обирають проекти та ведуть будівництво там, де бачать перспективу розвитку краю, а це означає – їх робота не буде марною.
Сьогодні житло, яке будує компанія «Галицький двір» – це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками‚ усі будинки передбачають індивідуальне опалення».
– Нині значні зусилля та фінанси спрямовані на добудову першої, з трьох, секції будинку, – каже Олег Дмитрович. – Минулоріч виконано всі роботи зі зведення несучих стін, внутрішньої кладки перегородок житлових площ та накриття будинку металочерепицею.
Цього року на 95% проведено монтаж металопластикових вікон, утеплено пінопластом фасад будинку, виконуються зовнішні облицювальні роботи. Незабаром зовнішні стіни перетворяться на кольорову гаму, приємну для ока. Вона прикрасить і збагатить селище. Також проводиться монтаж електропроводки... На будівництві багатоповерхівки постійно працює до тридцяти робітників різних професій. 

 

Ще під час закладення першої цегли, у 2011 році, генеральний директор компанії Василь Друк казав, що квартири можна придбати на початковій стадії будівництва. Чи є вже такі придбання і скільки коштують квадратні метри у верховинській «висотці»?
– Так, квартиру чи приміщення під офіс можна купити в будь-який час. У першому під’їзді, котрий на стадії завершення, із 25 квартир уже продано третину: чотири придбали жителі Верховинщини, а чотири – інших районів. Відомо, що в цьому під’їзді власники куплених приміщень уже планують розмістити стоматологічний кабінет і продуктову крамницю.
Вільними у цьому під’їзді залишаються ще 17 квартир. Вартість одного квадратного метра – 7800 гривень. Наприклад, якщо двокімнатна квартира має 60 метрів квадратних, вона коштує 468 тисяч гривень (це в межах 20 тисяч дол. США), що не є так дорого, як, наприклад, в обласному центрі. При цьому варто зазначити, що затрати з будівництва у Верховині більші, ніж у тій же Коломиї чи інших містах. Адже всі будівельні матеріали привозимо з Івано-Франківська: пісок, цеглу, цемент, арматуру, залізобетонні блоки, клинець... Поряд із цим, ціни на квартири залишаються помірними.
У новобудові на першому поверсі розміщуватимуться громадські, офісні та торгівельні приміщення. Нульовий – це, звичайно, підвальні приміщення, котрі можна використовувати в цілях підприємницької діяльності. Власне, будова складається з чотирьох житлових поверхів та мансарди.
Кожен бажаючий може придбати собі квадратні метри для офісів та торгівельних секторів. Придбання квартири – капіталовкладення на майбутнє. Як у любителів Гуцульського краю, так і в місцевих мешканців є можливість забезпечити себе чи своїх дітей житлом. За інформацією можна звернутися до офісу компанії за телефоном 067 3445567.
– Квартира «під ключ». Це означає, що людина одразу може заселятися для проживання?
– Не зовсім. Об’єкт здаватимемо в експлуатацію, як «сирець», а саме: із внутрішньою штукатуркою, введеними до кожної квартири електрикою, водою, каналізацією та вмонтованими вхідними дверима.
У кожній квартирі буде встановлено 5- та 6-кіловатні електрокотли, адже опалення буде індивідуальне, на електриці. Для встановлення електропідстанції вже ведуться відповід-ні підготовчі роботи. Усе інше власник робить та оздоблює на власний смак.
– Об’єкт досить масштабний. А от як справа із прибудинковою територією, що передбачено на ній?
– Вільна зона біля будинку не надто велика, але її параметри дозволяють збудувати відповідну інфраструктуру прибудинкової території, провести благоустрій, перед будинком обладнати парковку.
Обов’язковим є дитячий майданчик. Згідно європейських норм, територію засадять деревами, кущами та квітами.
_______________________________________
Іван Зеленчук 

 

Переглядів - 228
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: