Герої прилітатимуть до нас птахами
Герої прилітатимуть до нас птахами
02-04-2015
Екологія

 

Герої прилітатимуть до нас птахами
Ця ідея народилася під час планування виховної роботи класу – до річниці вшанування Героїв Небесної Сотні виготовити годівнички і шпаківні та розмістити їх
у скверику, що в центрі Верховини, де знаходиться пам’ятний знак загиблим на Майдані. Школярі звернулися до батьків із такими листами: «Любий тату, нумо майструвати! Я хочу, щоб ми спільно із Вами виготовили годівничку! У пам’ять про Героїв Небесної Сотні! До нашої годівнички прилітатимуть птахи і від цього всім буде радісно». Слід зазначити, що годівнички вийшли неймовірно красивими та оригінальними, за що низький уклін батькам наших вихованців.
Годівнички оздобили синьо-жовтими стрічками і 14 березня офіційно вручили селищному голові у приміщенні селищної ради, де зібралися всі працівники установи. Від імені школярів голова класної родини Наталочка Кімейчук виголосила такі слова: «Шановний пане голово. Ми із батьками виготовили годівнички та шпаківні і даруємо їх нашому селищу. Просимо допомогти розмістити їх у скверику, де знаходиться пам’ятний знак Героям Небесної Сотні. Вони віддали свої життя за наше гідне майбутнє. Ми хочемо віддячити їм за це». А 17 березня, у вівторок, всі разом прикріплювали годівнички до дерев із надією, що птахи прилітатимуть до скверика, а з ними – перевтілені душі Героїв, котрі віддали свої життя за Україну.
Вважаємо, що ми виконали свою невеличку місію шани всіх тих, хто з небесних висот очікує на оновлення України. Молоде покоління українців має виростати із національним духом у серці, мати активну громадянську позицію, прилучатися до процесів творення на благо своєї держави.
Насамкінець селищний голова Василь Мицканюк подякував школярам та їхнім батькам за проведену патріотичну акцію та вручив солодощі. Добра справа завершилась молитвою біля знаку Героям: діти разом із класним керівником Тетяною Томин і вихователями Ларисою Вахновською та Іриною Раховською подякували Богові за все.
Сьогодні милують зір і тішать серце національно-патріотичні будиночки для пернатих у скверику. Діти щоразу приносять до годівничок скибочки хліба і просять: «Птахи, прилітайте до нас, і принесіть мир в Україну!».
______________________________________________
Лариса Вахновська
вихователь 5-А класу
Верховинської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.

Переглядів - 176
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: