Як примусити Верховну Раду України, Президента України, Прем`єр-міністра, Голову Верховної Ради України виконувати закони України? Тiльки через суд? - Олесь Доній .
Як примусити Верховну Раду України, Президента України, Прем`єр-міністра, Голову Верховної Ради України виконувати закони України? Тiльки через суд? - Олесь Доній .
07-04-2015
Політика

Як примусити Верховну Раду України, Президента України Петра Порошенка, Прем`єр-міністра Арсенія Яценюка, Голову Верховної Ради України Володимира Гройсмана виконувати закони України? Тiльки через суд? - Олесь Доній 

Чому в країні нема голови Антимонопольного Комітету? Арсеній Яценюк не виконує Конституцію-тому і нема. Чому в країні нема голови Фонду Державного Майна? Арсеній Яценюк не виконує Конституцію,тому і нема. Нема легітимних членів Рахункової палати.Нема всіх членів Ради Національного банку. Нема легітимного складу Центральної Виборчої Комісії. Нема, Нема,Нема. В цій бездіяльності не вийде звинуватити війну. В цій бездіяльності не вийде звинуватити населення України.Конституція і закони України чітко регламентує,хто відповідальний за призначення цих чиновників найвищого рівня.Безвідповідальність Верховної Ради України,Прем'єр-міністра України,Президента України,голови Рахункової палати призвели до хаосу в державному управлінні та економіки.Люди про це говорять та розмови лишаються розмовами.Як примусити чиновників найвищого рангу виконувати Конституцію? Сьогодні на цих безвідповідальних чиновників я підписав подання до суду. Нехай тепер у судах відповідають за те,що розвалюють державу.Своєю бездіяльністю і базіканнями .Не базікати слід чиновникам, а виконувати закони! До суду!  

 
Політики та правозахисники подають до суду на Верховну Раду, Прем'єр-міністра, Президента.
Про це ініціатори позову повідомили редакцію порталу Кийок.
У п`ятницю, 3 квітня 11.30 в приміщенні УНІАНу (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція групи позивачів, на якій будуть оприлюднені факти нехтування Конституції вищими посадовими особами України.
Під час конференції будуть висвітлені реальні, дієві кроки до примушування Верховної Ради України, Президента України Петра Порошенка, Прем`єр-міністра Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана діяти в межах та в порядок визначений Конституцією України.
Окрім того, будуть оприлюднені факти нанесення матеріальної шкоди в особливо великих розмірах внаслідок невиконання вимог Основного Закону України.
Учасники:
Юрій Кармазін - Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України 2, 3, 4, 6 скликань, заслужений юрист України, адвокат;
Олесь Доній - народний депутат України 6, 7 скликань, Голова Центру досліджень політичних цінностей, громадський і культурний діяч;
Сергій Орєхов - Голова Української партії «Зелена планета», адвокат;
Целовальніченко Наталія - Керівник Луганської правозахисної групи, адвокат.
Контакти ініціаторів позову: 063 785 44 33. 

 

Переглядів - 165
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: