Герої не вмирають! Плачуть Голови, плаче вся Верховинщина
Герої не вмирають! Плачуть Голови, плаче вся Верховинщина
06-04-2015
АТО

На Верховинщині у селі Голови оплакували загиблого 25- річного героя Дмитра Пацина, бійця батальйону особливого призначення "Івано-Франківськ". Хлопець загинув в серпні минулого року, в "Іловайському котлі", так званому мирному коридорі. Тривалий час вважався зниклим безвісти. Нещодавно його тіло ідентифікували за допомогою експертизи ДНК.

У вбитої горем матері  залишився один син – Іван.

З розповідей друзів загиблого, Дмитро був дуже добрим, відгукливим, чуйним хлопцем, за що його любили і поважали.
Попрощатися з героєм і висловити співчуття рідним прийшли друзі, представники влади, сотні жителів району і ті, хто просто не змогли залишатись осторонь. Люди принесли з собою квіти і щирий біль від важкої втрати.
Спи спокійно, Дмитрику!
Герої не вмирають!
Дякуємо за подвиг, скорбимо з родиною, Світла память назавжди збережеться в наших серцях.

Дмитро – уже другий герой з Верховинщини, який віддав своє життя за Незалежність. Першим був Богдан Шлемкевич з с. Білоберезка. 
Ми повинні памятати ці два прізвища і усвідомлювати , що за ними похований цілий світ. Світ життя, яке обірвалося. Це ненароджені діти, нестворені родини, це батьки, які ховають своїх понівечених війною синів. Ми в неоплатному боргу перед цими героями і їх родинами. 
Слава Україні! Зболеній, скривавленій, зрадженій, але могутній! 
 

 

Переглядів - 71
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5