«Верховинські вісті» найсумлінніші платники податків в області в галузі інформації та телекомунікацій
«Верховинські вісті» найсумлінніші платники податків в області в галузі інформації та телекомунікацій
09-04-2015
Цікаве

Обласна рейтингова комісія визначила переможців першого туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків - 2014", що проводиться Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України" з метою відзначення кращих здобутків платників податків та популяризації основних принципів чесного ведення бізнесу.

Головними критеріями оцінювання стали не лише економічні досягнення, абсолютні величини сплачених податків та рівень податкового навантаження, але і рівень соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством. Саме тому на рівні з економічними показниками діяльності підприємств були: створення робочих місць, середня заробітна плата, а також участь підприємств в реалізації соціальних програм та благодійних акцій.

Переможцями у восьми номінаціях стали 18 підприємств, які разом сплатили у 2014 році 165 млн. гривень податків, створили 3 160 робочих місць, витратили на благодійні та соціальні програми 5 млн. гривень.

До почесного рейтингу потрапила і редакція газети "Верховинські вісті", котру визнано переможцем у номінації "Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій"

Кандидатури переможців регіонального туру буде представлено для участі у другому турі Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків - 2014", де найкращі платники податків Прикарпаття будуть змагатися за перемогу на всеукраїнському рівні.

Отож, побажаємо нашій районній газеті зайняти гідне місце у конкурсі сумлінних платників податків і на загальнодержавному рівні!

Переглядів - 152
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: