Етнічна гуцулка бере участь у конкурсі "Міс Росія 2015"
Етнічна гуцулка бере участь у конкурсі "Міс Росія 2015"
15-04-2015
Цікаве

 

Як повідомляють нам власні джерела, цими днями у Москві проходить конкурс "Міс Росія 2015". В ньому бере участь Марія Зуб'юк з Горно-Алтайська. Дівчині - 23 роки. Її батько - Іван Миколайович Зуб'юк народився та виріс у верховинському селі Ільці. Дівчина має дуже красиву вроду. Не дивлячись на конфлікт між нашими державами, Марія у своїй анкеті написала, що любить українську кухню, особливо кухню Гуцульщини.

   Днями, нам вдалося поспілкуватися з Марією особисто. Як розповіла нам дівчина, вона із своїм татом щороку їздить на Верховинщину до його батьків.

   "Однак, у зв'язку з останніми подіями в Україні, на жаль, ми не були у Ільцях вже 2 роки, - каже Марія. Я дуже люблю Карпати, природа дуже схожа з нашою на Алтаї, де ми живемо. Коли приїжджаю до вас, завжди ходжу за грибами, допомагаю діду на сінокосі. Люблю тамтешнє сільське життя, а особливо - кухню, ну дуже смачно готують на Гуцульщині. Мрію відкрити у нас на Алтаї ресторан, а саме - колибу. 

 

Коли ми приїжджаємо у Карпати, то до всіх родичів ходимо в гості, де завжди нас тепло зустрічають. Дуже привітні люди у вас.

   Перший раз я приїхала на Гуцульщину в 9 років. Була там аж 4 місяці. За цей час вивчила гуцульську мову повністю, причому настільки, що російську забула.

 

   ...За два останні роки я дуже скучила за Карпатами, сподіваюся в цьому році таки зможемо приїхати. Частина мене завжди сумує і рветься в Карпати..." 

Анкета учасниці:

   МАРИЯ ЗУБЮК, 23 ГОДА, ГОРНО-АЛТАЙСК

   Рост: 177 

   Параметры фигуры: 88-62-92 

   Имеет права категории В и С, умеет водить грузовые автомобили. Очень любит готовить блюда украинской кухни, наиболее полюбившаяся - кухня западной Украины (Гуцульщины). Планирует открыть свой ресторан. Очень любит активный отдых, характерный для региона Республики Алтай: езда на велосипеде по горной местности, сплавы на рафтах и моторафтах, прыжки на страховочных канатах с высоты в воду.

   Для тих хто бажає підтримати дівчину, з частинкою гуцульської душі та серцем, в якому живе Гуцульщина - пропонуємо перейти за посиланням - http://missrussia.ru/vote.php?id=46&acahe=3

 

   Увага! До завершення голосування залишилося три дні! 

ДЖЕРЕЛО:http://verchovyna.at.ua

Переглядів - 147
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: