«Залізні коні» для військових
«Залізні коні» для військових
07-06-2015
Цікаве

 

 

Днями до зони АТО відправлено чергову гуманітарну допомогу, яку здали жителі сіл району: одяг, взуття, речі першої необхідності, домашні консерви. Організаторами збору і відправлення її стали ГО «Народна самооборона», волонтери, підприємці. Цього разу вантаж має понад чотири тони продукції, бронежилет і два автомобілі, котрі

доставлять військовим Іван Юряк, Петро Текинюк, Мирослав Джурак, Іван Сав’юк і Василь Боснюк.

 

 

Часто можна почути: «У нас тут війни немає, то чому я маю зараз допомагати?». А допомагати ми маємо тому, щоб могли спокійно працювати, наші діти – навчатися, ми не прокидаємося від вибухів снарядів і свисту куль... Допомагати повинні всі – як звичайні люди, так і під­приємці. Завдяки спільним зусиллям зможемо вистояти. Адже для всіх, хто стоїть на передовій, важливо усвідомлювати, що їх пам’ятають і вони мають кого захищати.

Цього разу вкотре до благодійної акції долучився директор ПП «Аліса», власник мотелю «Пивовар» Олексій Харук, який передав для військових на передову УАЗ-469. Як каже підприємець: «Я не можу стояти осторонь, особливо, коли гинуть безневинні люди. На Сході гине багато людей, як мирних, так і військових, які з нашого району та з усіх куточків держави йдуть захищати незалежність України. Сподіваюся, ця невелика допомога посприяє швидшій перемозі, щоб швидше настав мир. Бажаю всім швидшого закінчення війни, щоб наші батьки, сестри, дружини, діти не плакали за рідними, полеглими на полі бою. Всі ми хочемо добра, злагоди і ми не є агресори, як кажуть про нас ро­сійські політики. Вірю, що цей УАЗ ще використовуватиметься у мирних цілях, а не у військових. Саме від транспортного засобу залежить мобільність та маневреність наших підрозділів на передовій. А ще на­дійний автомобіль може зберегти не одне життя!».

Також ГО «Народна самооборона» м. Івано-Франківськ передала на передову через своїх колег із Верховинщини для військових баталь­йону Л. Кульчицького позашляховик.

Як і годиться, транспортні засоби, продукти харчування, волонтерів. які везуть такі необхідні речі для військових, перед відправленням освятив священик Юрій Стефлюк.

_____________________________

Іван Зеленчук

 

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть і надалі долучатися до допомоги військовим, приносити необхідні речі, продукти харчування у сільські ради, чи звертатися до місцевих громадських активістів, ГО «Народна самооборона» (кер. Іван Юряк, тел. 067 3787116). 

 

Переглядів - 140
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: