Мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей надано матеріальну допомогу
17-11-2014

  

 

З метою надання матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії по розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району, в ході якої було розглянуто ряд питань.

 

За результатами засідання комісії було вирішено наступне:

 

1.Виділити Плитчуку Юрію Юрійовичу жителю села Замагора кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для закупівлі амуніції, оскільки Плитчук Ю.Ю. перебував в зоні АТО, на даний час перебуває в короткочасній відпустці і найближчим часом планує повернутися в зону бойових дій.

 

2.Виділити Спіндзак Катерині Юріївні жительці села Кривопілля кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки син Спіндзак Юрій Дмитрович знаходиться у зоні АТО (м. Луганськ).

 

3.Виділити Мойсюк Ганні Іванівні жительці села Буковець кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для лікування сина Мойсюка Івана Васильовича, який був поранений в м. Іловайськ (Донецька область) та на даний час перебуває у воєнному госпіталі.

 

4.Виділити сім’ї Процюк Ользі Михайлівні жительці села Бережниця кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень на придбання зимової військової амуніції для чоловіка Процюка Івана Миколайовича, який мобілізований та проходить військову службу в зоні АТО (м. Слов’янськ Донецька область).

 

5.Виділити сім’ї Атаманюк Марія Дмитрівна жительці села Ільці кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень на придбання зимової військової амуніції для чоловіка Атаманюка Любомира Дмитровича, який мобілізований та проходить військову службу в зоні АТО (м. Слов’янськ Донецька область).

 

6.Виділити Пацино Марії Василівні жительці села Голови кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки син Пацино Дмитро Вікторович пропав безвісти під м. Іловайськ (Донецька область).      

 

7.Виділити Федорчук Ользі Василівні жительці села Грамотне кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки чоловік Федорчук Олег Васильович мобілізований, перебував в зоні АТО і на даний час проходить військову службу в Закарпатській області.   

 

8.Виділити Малиш Наталії Іванівні жительці села Голошино кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень для вирішення житлово-побутових умов, оскільки син Малиш Олександр Васильович проходить військову службу в зоні АТО.

 

9.Виділити Сем’ян Марії Іванівні жительці села Кривопілля кошти в сумі 1 000(одна тисяча) гривень за рахунок залишку невикористаних коштів передбачених спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради від 12.08.2014 року № 246/48-р «Про виділення коштів» на реабілітацію сина Сем’яна Андрія Васильовича, який проходив лікування після участі в АТО.

 

10.Виділити Іванюк Уляні Василівні жительці села Ільці кошти в сумі 1 500(одна тисяча п’ятсот) гривень за рахунок залишку невикористаних коштів передбачених спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради від 12.08.2014 року № 246/48-р «Про виділення коштів», оскільки чоловік Іванюк Василь Іванович на даний час перебуває у зоні АТО (Луганська область).     

 

11.В зв’язку з відсутністю співголови комісії по розподілу коштів-голови Верховинської районної ради (І. Маківничук) з поважних причин головою районної державної адміністрації (Я. Скуматчук) прийняти розпорядження «Про виділення коштів».

 

Координаційна рада з питань оборони та мобілізації, яка функціонує при районній державній адміністрації звертається до небайдужих жителів району,  місцевих депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій про переказ благодійних коштів на рахунок районного Цільового Фонду для матеріально-технічного забезпечення  військовослужбовців Верховинського району, які проходять службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях і беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України.

 

 

 

«Районний цільовий фонд для здійснення

 

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

 

 

 

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

 

Рахунок № 31513931700056

 

УДКСУ у Верховинському районі

 

 

 

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80. 

За матеріалами Верховинської РДА

17.11.14
В МАРІУПОЛЬ ВИРУШИВ ЧЕРГОВИЙ ЗАГІН ПРИКАРПАТСЬКИХ МІЛІЦІОНЕРІВ

95 працівників органів та підрозділів внутрішніх справ Івано-Франківської області у складі зведеного

загону змінять бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Івано-

Франківськ», які упродовж останнього місяця забезпечували охорону громадського порядку у

приморському місті.

детальніше
07.11.14
Результати голосування на Верховинщині за партійними списками

Результати голосування на Верховинщині за партійними списками

детальніше
05.11.14
«На гранях суперечностей»

«На гранях суперечностей»

Так називається виставка картин Петра Грицюка – судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду, уродженця с.Микуличин, що на Яремчанщині, яку розгорнуто у виставковій залі Історико-краєзнавчого музею Гуцульщини.

детальніше
01.11.14
ГО «Народна самооборона» Верховинського району звернулася до Верховинського виконавчого комітету селищної ради з проханням змінити графік роботи цілодобового магазину «День і ніч».

             ГО «Народна самооборона» Верховинського району звернулася до Верховинського виконавчого комітету селищної ради з проханням змінити графік роботи цілодобового магазину «День і ніч».     Верховинський виконавчий комітет вирішив змінити роботу цілодобового магазину «День і ніч» з 06 . 00 до 23 . 00 години, згідно рішення виконавчого комітету Верховинської селищної ради . Це рішення повинно вплинути саме на тих людей , які відпочивають у нічний час . Зокрема , молодь , яка , купуючи  вночі спиртні напої , після їх вживання схильна до «подвигів» , зокрема до вчинення протиправних дій , бійок , хуліганства тощо .

 

детальніше
31.10.14
Яків Головацький і Гуцульщина

 

В жовтні цього року виповнилось 200 років від дня народження видатного українського вченого, поета і письменника Якова Федоровича Головацького. Він  був третім членом славної «Руської трійці», до якої входили відомі українські національно-культурні діячі Маркіян Шашкевич і Іван Вагилевич. Всі троє разом ввійшли в історію України я видавці першої української книги «Русалка Дністрова».

детальніше
30.10.14
- Винищувачі Північноатлантичного альянсу відправили на перехоплення російських військових літаків, які наблизилися до кордону Латвії.

  Як повідомляє видання Bloomberg з посиланням на Міністерство оборони Латвії.Як передають журналісти видання, винищувачі підняли по тривозі через наближення штурмовиків Су-24. Пізніше в тому ж районі зафіксували рух інших російських літаків - Су-24, двох Міг-31 і Су-27. 

 

детальніше
30.10.14
30 жовтня 1977 р. у Мюнхені після важкої хвороби упокоївся геніальний ідеолог ОУН , 73 – річний Степа́н Ленкавський.

 

Його називали сумлінням організації, монахом ОУН. Він народився 6 липня 1904, с. Угорники, біля Івано-Франківська у часи, коли українець міг бути «або хлопом, або попом». Дитинство промайнуло в селах Фитьків і Загвіздя у родині греко-католицького священика. Далі були Станиславівська гімназія, філософський факультет Львівського університету. Уже тоді за потужний інтелект і глибину мислення однокурсники шанобливо звали його професором, і це почесне прізвисько супроводжувало Степана все життя.

детальніше
30.10.14
Срна обіцяє цілувати вулиці Донецька, коли закінчиться війна на Донбасі

  

 

Футболісти Шахтаря будуть цілувати донецькі вулиці, коли нарешті закінчиться війна на Донбасі.

 

Про це в інтерв'ю відомому журналу World Soccer заявив капітан "гірників" Даріо Срна, якого цитує офіційний сайт донецького клубу.

 

детальніше
30.10.14
Свободівці скликають на акцію протесту під ЦВК В соцмережах почали поширювати повідомлення із закликом прийти на акцію протесту під ЦВК, щоб відстояти партію «Свобода» на виборах.

 

Свободівці скликають на акцію протесту під ЦВК

В соцмережах почали поширювати повідомлення із закликом прийти на акцію протесту під ЦВК, щоб відстояти партію «Свобода» на виборах.

 

Подаємо текст звернення:

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: