Берімси люди до ремонту доріг разом!!!!
03-07-2014

Питання катастрофічного стану доріг у районі надзвичайно турбує як господарюючих суб’єктів, котрі здійснюють вантажні перевезення, так і кожного горянина а чи туриста, які щодня користуються автомобільним та автобусним транспортом, що курсує дорогами Верховинщини. Верховинські дороги вже й дорогами не назвеш, люди їх просто називають напрямками – до того чи іншого населеного пункту. Зважаючи на важку політичну ситуацію в державі та гострі економічні проблеми, які звалилися на наші голови через сусідів-недругів, очевидно, розраховувати на допомогу зі сторони ослабленої в економічному плані країни не доводиться. До цього потрібно ставитися з розумінням, і частину проблем покласти на свої плечі. Такі реалії сьогоднішнього життя. І саме ми маємо бути розсудливими і мудрими. 

 

 

На добре слово і подяку заслуговують сьогодні суб’єкти підприємницької діяльності району, які виступили з ініціативою долучитися до вирішення вкрай болючої проблеми – ремонту доріг – власними зусиллями. Долучитися коштами, пожертвами, добровільним внесенням певної суми грошей  на громадську справу – проведення ремонту дороги державного значення «Кам’янець-Подільський – Татарів» на дільниці «Кривопільський – Буковецький перевали». Давайте спочатку спільними зусиллями відремонтуємо нашу центральну автомагістраль, пізніше візьмемося за ремонтні роботи на інших напрямках. Підприємці готові офірувати на ремонт дороги від тисячі і більше гривень. Кошти вирішили передавати депутатам селищної та сільських рад, які акумулюватимуться у селищній і сільських радах й виділятимуться на придбання асфальту, гравію а також пального для дорожньо-будівельної техніки філії «Верховинська ДЕД». Роботи проводитимуть працівники дорожньо-експлуатаційної дільниці, а витрачання коштів контролюватиме громада. Районна газета поінформує про кожну використану копійку. Громади по Білому та Чорному Черемоші вже самоорганізувались і ремонтують дороги.

Ми звертаємося до усіх підприємців, підприємницьких структур, керівників підприємств, установ, організацій, сільських голів, а також жителів селища Верховина і населених пунктів – від Кривополя до Буківця – внести і свій посильний вклад у загальнонародну справу – проведення ремонту центральної дороги. Повірте, що сьогодні це за нас не зробить ніхто. У такий спосіб уже ремонтують дороги на Косівщині, Снятинщині, в інших районах області. Ми ж – також патріоти свого краю, і нам уже набридло бездоріжжя, тому маємо шанс довести, що справжні патріоти проживають і в нашому краю, на Верховинщині. Тож проявімо споконвічну ґаздівську вдачу – і до роботи.

 

              Рада підприємців району

 

 

Ініціативна група з числа громадськості, підприємців, депутатського корпусу селищної ради за підтримки селищного голови Василя Мицканюка організовує збір коштів на ремонт центральної дороги в селищі Верховина.

Зважаючи на важкий економічний стан в державі, звертаємось до всіх небайдужих керівників установ, підприємств, організацій, фізичних та юридичних осіб, усіх людей доброї волі підтримати цю ініціативу, долучившись до збору коштів.

 

Голова ініціативної групи Іван Мойсюк (098 5947235). 

02.07.14
Культпрацівники готуються до плідної роботи та вагомих змін

У Будинку культури с.Ільці відбулася спільна виробнича нарада клубних і бібліотечних працівників району за участю голів РДА – Ярослава Скуматчука та районної ради – Івана Маківничука.

Начальник відділу культури і мистецтв РДА Мирослава Корнелюк ознайомила присутніх із планом проведення культурно-мистецьких заходів району на II півріччя 2014 року. Також довела до відома працівникам сільських установ про основні завдання, які напередодні вирішувала колегія управління культури, національностей та релігій ОДА, зокрема – звернути увагу на роботу з молоддю.

детальніше
02.07.14
Безмежне коло Галиних умінь

Упіймати хвилю і втриматися на ній якомога довше прагнеться всім, от тільки віднайти власне творче поле, щоб життя не заповнювалося лише сірою одноманітністю, – не так і легко. Самого бажання замало, треба додати до нього рішучості долати стереотипи, сили волі – щоб утримувати отой різноплановий потік, і багато-багато натхнення.

Подібним рецептом уміло користується Галина КУТАЩУК із Криворівні.

детальніше
01.07.14
Російські товари в магазинах Івано-Франківщини розміщуватимуть окремо від іншої продукції

Депутати обласної ради зобов'яжуть продавців маркувати товари виробництва РФ спеціальними позначками.

російські товари будуть розміщувати на окремих полицях, а також запровадять спеціальне, добре помітне маркування на упаковках та цінниках.

Таке рішення про бойкот російським товарам прийняла Івано-Франківська облрада, передає прес-служба місцевої "Свободи".

детальніше
01.07.14
Рішення Порошенка про відновлення АТО зміцнило гривню

В обмінниках трохи подешевшали долари та євро.

Учорашнє рішення президента Петра Порошенка про відновлення антитерористичної операції на Донбасі допомогло трохи зміцнити гривню.

детальніше
27.06.14
Більшість жителів Норвегії не хочуть, щоб зимові Олімпійські ігри-2022 проводилися в Осло

За даними опитування, проти проведення Олімпіади-2022 в столиці країни висловилося 62% норвежців, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Спорт-Экспресс".

24% жителів Норвегії "за" Ігри-2022, а 12% не змогли відповісти.

Раніше зимові Олімпіади проводилися в Норвегії двічі - 1952 (Осло) і 1994 (Ліллехаммер).

Як уже повідомлялося, у травні норвезька Партія прогресу, що сформувала урядову коаліцію з партією "Хьойре", на своєму з'їзді проголосувала проти продовження боротьби за Ігри-2022. 

 

детальніше
27.06.14
Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС

Сьогодні, у п’ятницю 27 червня 2014 року, на саміті ЄС у Бельгії відбулося підписання економічної і секторальної частин угоди про асоціацію між ЄС та Україною

Угоду з українського боку підписав президент країни Петро Порошенко.

Сьогодні угоду про асоціацію з ЄС підписали також Грузія та Молдова.

детальніше
27.06.14
Радились гуцули
У  Надвірній відбулося спільне засідання ради Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» та Асоціації органів місцевого самоврядування регіону Гуцульщини (районні ради – Верховинська, Вижницька, Коломийська, Косівська, Надвірнянська, Путильська, Рахівська; міські ради – Коломийська і Яремчанська). В його роботі брав участь голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко.

 

детальніше
26.06.14
Біля посольства Росії в Празі заспівали пісню про Путіна і назвали його вбивцею

Небайдужі чехи разом з українцями пройшли ходою від будівлі чеського уряду у Празі до посольства Росії у Чехії.

Кілька десятків людей з українською символікою і плакатами з написами «Зупиніть Путіна, збережіть демократію», закликали чеську владу не бути байдужими до подій в Україні, пеередає Еспресо.TV, з посиланням на Радіо свобода.

Акцію "За вашу і нашу свободу" організували через соціальні мережі. Протягом всього часу демонстрантів супроводжувала поліція.

детальніше
23.06.14
Таланти Гуцульщини!Поезія щирої душі!Ірина Капак-Ігнатюк

 Ірина Ігнатюк-Капак - літературний справжній вибух цього року на гуцульських просторах.

Ії поезія примушує  думати, вірити, відчувати, переживати, надіятись.

 Щирі та правдиві слова пронизуть все тіло заставляють його нераз здригнутися! Сльози не скупі, не витиснуті, а справжні. Читаючи ці вірші,хочеться жити,хочеться творити добро і просто бути людиною!!! 

 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: