Робоча версія програми фестивалю Черемош-фест 2014
08-04-2014

Робоча версія програми фестивалю

«Черемош-Фест 2014», який відбудеться 2-4 травня у с.Криворівня. Вхід: 100-150 грн.

Першого дня:

Півстоліття тому – 1964 року - Сергій Параджанов створив у Криворівні «Тіні забутих предків».

10 00-12 00 - починаємо Фестиваль показом легендарної кінострічки.

Будуть присутні люди, що побували по обидва боки кадру (брали участь в створенні картини).

12 00 –13 00 - урочиста частина-відкриття на Великій сцені.

12-30-17-00 - правдивий полонинський ватаг – у 100 літровому казані почне готувати справжній гуцульський сир – будз. Після «народження» сиру (за кілька годин) будз залишать коптитися над символічним живим вогнем.

13 00-13 30 - презентація фотовиставки верховинського фотохудожника Руслана Трача "туристинчиņ св!⊥".

13 30-15-00 - майстер-класи:

ліжникарство – Наталка Кіщук (Яворів);

гончарство – Сергій Дутка (Рожнів).

15-00-17 00 – «Вода все забере» - екологічно-мистецька дія, де на березі Ріки люди складають із каміння фігури і розфарбовують їх малюнками.

17 00-18 00 – гуцульська капела Миколи Ілюка «Гуцули»

18-00-00000 – вечірній концерт

Другого дня:

9 30 –11 30 - перегляд кінострічки на природоохоронну тематику.

11 30- 12 00 – (вікно)

12-00 -13 00 – зустріч із справжніми дарабниками (сплавниками лісу)

13 00-15 00 – круглий стіл « Черемош, сакральна ріка гуцулів», в 2014 році присвячений рекреації та туризму на карпатських річках.

13-00-15 00 – майстер-класи ..

15 00-16 00 - проект «Лудинє (Косів)» На подіумі перед Великою сценою відбудеться дефіле-демонстрація раритетних національних строїв та етнічних ансамблів актуального сучасного одягу.

16-00-17-00 – кулінарні майстер-класи.

17-00-18-00 – гуцульська капела …

18-00-00000 – вечірній концерт

Третього дня:

9 00-10 -00 – «Прокидання з Тарасом Прохаськом»"

10-00-14-30 – акустичний концерт

14 30 – 15 00 – урочисте завершення – ланцюг Дримбарів.

Яскравими сторінками «Черемош Фесту 2014 будуть»:

Ковальство, вогняне шоу, туристична мотузкова переправа через ріку Чорний Черемош (90 м), художні майстерні.

У Криворівні можна відвідати музеї: Івана Франка, Грушевського, провідати хату-ґражду, посмакувати стравами та напоями гуцульської традиції, придбати якісні майстрові речі, яких не купити на базарі, відвідати майстер-класи, зорганізуватись у формати та заходи, непередбачені офіційною програмою.

Велопрокат, кінні покатання, стрільба з лука, читальний зал, чайна на карпатських травах, телескоп – від гір до неба ближче.

Протягом Фестивалю ви можете здійснити наступні екскурсії (попередньо залишивши речі в камері схову):

1.«Золоте кільце Криворівні»

2. Довбушеві комори (г. Синиці);

3. Буковецький перевал -хребет Ігрець- Криворівня;

4. Буковецький перевал – урочище Терношори;

5. Буковецький перевал – Писаний камінь.

Тривалість - від і до Фестивалю - 4-5 годин кожна.

За умови достатнього рівня води для сплавів порогами Чорного Черемошу (рафтингу), будуть організовані сплави на найцікавішій ділянці Дземброня-Красник(10 км).

Постійно ведеться робота над допоненням програми, це не є кінцева версія.

Окремо буде оголошена музична програма.

Джерело: https://vk.com/cheremosh.fest

08.04.14
Писанкарство – невід’ємна частина українського мистецтва

Верховинщина вже готується до Великодня. У Верховинській ЗОШ інтернат І-ІІІ ст. відбувся оригінальний повчальний відкритий урок на тему: «Писанкарство – невід’ємна частина українського мистецтва», який провела молодий спеціаліст центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Барвінова.  Учні 3-А класу не тільки з цікавістю слухали змістовну розповідь педагога, а й самі брали активну участь в обговоренні, а також в конкурсах, які були пов’язані з мистецтвом розпису писанки.

детальніше
08.04.14
Кредиторська заборгованість по державних програмах в галузі тваринництва буде виплачуватись

Відповідно до інформації департаменту тваринництва Міністерства агропромислового розвитку та продовольства України від 4 квітня 2014 року кредиторська заборгованість  з державної дотації по програмах підтримки розвитку тваринництва яка виникла в 2013 році буде виплачена в поточному році.

детальніше
08.04.14
Життя спочатку…

…розпочалося в талановитого юнака з Ільців після дивовижного зцілення

Хвилююся. Сама не розумію чому, але перед цією зустріччю відчуваю себе так, ніби йду на перше інтерв’ю. Передчуття чогось сокровенно-незбагненного злегка паморочить голову і, піддаючись тому потокові, прямую до Олексія ГОТИЧА з Ільців та його родини. Дорогою зустрічаю маму Ярославу Іванівну. Вона й проводить мене до обійстя, заспокоюючи своїм спілкуванням, чи то пак – потужною енергетикою сильного серця. Що я знаю про цього хлопця? Те, що він – талановитий молодий музикант і йому довелося здолати важку хворобу. Але такої зустрічі і такої розмови, після якої відчувала духовне очищення, наче після відвідин Храму Божого, ще не мала. Тай доля Олексія зворушує до завмирання серця. Він, як каже сам, був на сьомому небі від щастя, а потім – раптовий приступ, і хлопець опинився на межі життя і смерті, довгий час перебуваючи без свідомості.

детальніше
08.04.14
Де голова РДА?

Більше місяця тому на віче у Верховині вирішувалося питання хто буде головою РДА. Пропозицій було дві - Іван Шкіндюк та Ярослав Скуматчук. Після люстрації в області схвалено було кандидатуру Ярослава Скуматчука. Всі необхідні докумети було відправлено на Київ, але кандидатуру досі не затверджено. Тож ми віришили поцікавитися як просувається справа у голови районної ради Івана Михайловича Маківничука. 

детальніше
07.04.14
Samsung зробила революційний прорив, який здатний перевернути весь світ електроніки

Вчені з компанії Samsung заявили, що зробили відкриття, здатне дійсно перевернути всю сферу електроніки. Розроблена ними технологія, завдяки використанню графена, зробить техніку майбутнього набагато тонше, міцніше і потужнішою.

 

детальніше
07.04.14
Прем’єрні рядки Оксани Розенчук-Чухлєбової

Вивчаючи творчість того чи іншого поета, ми, маємо унікальну можливість побути з думками поета наодинці, відкрити для себе його внутрішній світ та настрій. І якщо він співпадає з настроєм слухача, то другий назавжди запам’ятає віршовані рядки автора, поділиться ними зі своїми рідними та друзями. 

детальніше
04.04.14
Документальний фільм "Небесна сотня. Зима, що нас змінила"(Відео)

Перший фільм "Небесна сотня" з циклу документальних фільмів "Зима, що нас змінила"
Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих. "Зима, що нас змінила" - спільний проект "1+1" Продакшн та Творчого об'єднання Вавілон 13.

детальніше
04.04.14
Нова влада обіцяє продовження робіт в школах району

Третього квітня в район, з робочою поїздкою завітали високопосадовці області.

Мета візиту - на місці провести аназіл обсягу будівельних робіт добудови класів Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та виділення коштів на Білоберізьку ЗОШ І-ІІІ ступенів в частині заборгованості виконробам, а також повінстю завершення робіт, проведення електропроводки, каналізації і т. д. Високоповажні чиновники, цього дня також завітали і до ЛОК "Верховина", їх цікавило спроможність комплексу до цілорічного оздоровлення дітей. Далі пряма мова начальника управління освіти, молоді та спорту РДА В. Гуцуляк

детальніше
04.04.14
«З книгою жити – з добром дружити»

Напередодні Міжнародного дня дитячої книги, який щорічно відзначають 2 квітня, у Верховинській районній дитячій бібліотеці пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання «З книгою жити – з добром дружити», в якому взяли участь 52 учні 1-9 класів шкіл району. Тиждень читання покликаний, в першу чергу, пропагувати дитяче читання, адже воно і нині залишається ефективним інструментом духовного і інтелектуального розвитку дитини.

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: