Прем’єрні рядки Оксани Розенчук-Чухлєбової
07-04-2014

Вивчаючи творчість того чи іншого поета, ми, маємо унікальну можливість побути з думками поета наодинці, відкрити для себе його внутрішній світ та настрій. І якщо він співпадає з настроєм слухача, то другий назавжди запам’ятає віршовані рядки автора, поділиться ними зі своїми рідними та друзями. 

Цього тижня в сільській бібліотецісела Ільці проходив захід «Вечірня поезія», де  власні вірші презентувала молода поетеса, мешканка Ільців Оксана Розенчук-Чухлєбова. Як поділилася планами пані Оксана,  в найближчому часі вона б хотіла видати свою дебютну збірку під назвою «Любов – це Бог», адже саме таку назву має один з перших її віршів.

На заході були присутні жителі села, переважно учні випускних класів місцевої школи, працівники апарату Ільцівської сільської ради, сільського Будинку культури і, звичайно, людина, яка не тільки допомагала пані Оксані бібліотекар Наталя Ванджурак.

 

Любов – це Бог

 

Мене часто мучить одне запитання

Яке задаю собі знову і знов,

Коли прочитала Святеє Писання,

Тоді зрозуміла, що Бог – це любов.

 

Любов – це дарунок людині від Бога,

Це святість, безсмертя, це є майбуття.

Любов – це щаслива і світла дорога.

Це дух, що кружляє в нас ціле життя.

 

Любов – як та блискавка в синьому небі,

Засвітить і сяйвом осяює світ,

Любов допоможе при всякій потребі,

Зігріє серця й розморозить в них лід.

 

Любов – це є лагідний сонця промінчик,

Що ніжно цілує і в серці росте.

Любов – найдорожчий коштовний камінчик,

Це квітка, яка від брехні не цвіте.

 

Гіркувато-солодкий цей присмак любові,

Який напуває серця всіх людей…

І скільки прекрасного у цьому слові,

І скільки чудесних у цьому ідей.

 

Що згублять любов, про це люди не знають,

Байдужість панує в них понад усе,

Відчувши смак, вони плачуть, бо знають,

Віднайти любов – найважче за все.

 

Тому що вони не могли зрозуміти,

Бо не вірять у Бога і життя в них гірке,

І блудять ті люди, як сироти-діти,

Бо не хочуть знати, що воно є таке.

 

Любов – це є вічність, це вогник кохання,

Від неї бушує, кипить в жилах кров,

Це світла пучок, це радість світання,

Любов – це є Бог, а Бог – це любов.

04.04.14
Документальний фільм "Небесна сотня. Зима, що нас змінила"(Відео)

Перший фільм "Небесна сотня" з циклу документальних фільмів "Зима, що нас змінила"
Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих. "Зима, що нас змінила" - спільний проект "1+1" Продакшн та Творчого об'єднання Вавілон 13.

детальніше
04.04.14
Нова влада обіцяє продовження робіт в школах району

Третього квітня в район, з робочою поїздкою завітали високопосадовці області.

Мета візиту - на місці провести аназіл обсягу будівельних робіт добудови класів Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та виділення коштів на Білоберізьку ЗОШ І-ІІІ ступенів в частині заборгованості виконробам, а також повінстю завершення робіт, проведення електропроводки, каналізації і т. д. Високоповажні чиновники, цього дня також завітали і до ЛОК "Верховина", їх цікавило спроможність комплексу до цілорічного оздоровлення дітей. Далі пряма мова начальника управління освіти, молоді та спорту РДА В. Гуцуляк

детальніше
04.04.14
«З книгою жити – з добром дружити»

Напередодні Міжнародного дня дитячої книги, який щорічно відзначають 2 квітня, у Верховинській районній дитячій бібліотеці пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання «З книгою жити – з добром дружити», в якому взяли участь 52 учні 1-9 класів шкіл району. Тиждень читання покликаний, в першу чергу, пропагувати дитяче читання, адже воно і нині залишається ефективним інструментом духовного і інтелектуального розвитку дитини.

детальніше
03.04.14
Рими Шевченкової душі

У Міжнародний день театру в переповненому концертному залі школи мистецтв відбулася підсумкова нарада працівників установ культури та районний огляд-конкурс читців, переможців кущових оглядів, присвячений 200-річчю Т.Шевченка.

Начальник відділу культури і мистецтв РДА М.Корнелюк зробила аналіз роботи установ у першому кварталі поточного року та дала відповідні доручення працівникам щодо поліпшення організації роботи з клубною документацією та належного проведення масових заходів у сільських установах. Методисти РОМЦ О.Сенчук, Л.Коржук, Г.Бойчук та Н.Березовська проінформували присутніх про надання практичної допомоги працівникам клубних установ. Також розглянули інші питання.

детальніше
03.04.14
В гостях у "Сонечка"

«Україна – прекрасна земля! Про неї знає весь світ і вшановує Тараса Шевченка. Майже кожна українська родина має томик «Кобзаря» і серед перших книжечок, які читають дітки, є і віршики Кобзаря про природу, про рідний рідний», – розпочинала святковий захід, приурочений 200-літньому ювілею Тараса, завідувач Верховинського ДНЗ «Сонечко» Тетяна Коржук.

 

детальніше
03.04.14
Звіт про доходи і витрати Майдану у Верховині

Станом на 30 березня 2014 року на

Майдан у Верховині здали 258731 грн.

Використано 146180 грн, в т. ч.:

– транспортні витрати (Верховина – Київ (Майдан) – 74715

детальніше
03.04.14
Альпінізм у... спортзалі

У спортзалі Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася відкрита першість школи з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді.

Спортивний захід приурочений до відкриття туристичної стінки з елементами альпінізму. В змаганнях взяли участь юні туристи зі шкіл району та гості із Кам’янця-Подільського та Яремче, всього – 36 учасників.

Головним організатором будівництва стінки та проведення першості став учитель фізичного виховання, керівник гуртка юних туристів Карпат при Центрі учнівської творчості М.Мосорук. До об’єктивного суддівства Мирослав Петрович запросив досвідчених спеціалістів із техніки пішохідного туризму А.Волинюка, М. та Г.Соколюків, Я.Лесюка та інших.

детальніше
02.04.14
"Антикризові" поправки у бюджет-2014 набудуть чинності вже завтра

Закон "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2014 рік", який Верховна Рада ухвалила минулого тижня, було опубліковано у газеті "Голос України", й він набуває чинності 3 квітня.

Як відомо, закон скорочує доходи та витрати держбюджету-2014 на 5,5-5,7 %, закладає основи для капіталізації банків за участю держави й передбачає випуск ПДВ-облігацій.

детальніше
02.04.14
З 4 квітня толока у Верховині

Традиційно весняної пори  розпочинається місячник благоустрою та чистоти. У селищі це завжди було справою громади. Нам потрібно за короткий термін навести у Верховині і селах взірцевий порядок, адже попереду Великодні свята, які потрібно зустрічати охайними, у прибраному будинку, дворі, з чистими помислами.

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: